Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon igazat mond-e a részeg/i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazat mond-e a részeg/ittas ember? Hihetünk-e egy nőcsábásznak?

Figyelt kérdés
Egy fiú aztmondta nekem piásan,hogy nagyon szeret,előtte sosem mondott ilyet,már hónapok óta "lezártuk" ami köztünk volt.Rá egy hétre felhívott józanon,pár nap múlva leírta hogy szerelmes.Nem tudom mit higyjek el..szeretném ha igaz lenne :/
2012. dec. 10. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ha józanul is megerősítette, akkor az igaz lehet.
2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy az ilyesmit tettekkel kell bizonyítani, akkor elhinném. Légy óvatos!
2012. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -=Koldus=- ***** válasza:
Részeg ember őszinte vagy hogy szokták ezt mondani. Van is benne valami. Én ha iszok akkor jobban odavagyok barátnőmért, mint józanul xD
2012. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amikor hívott nem tudtam felvenni,utána nem hívott.Kérdeztem utána hogy miért hívott,azt mondta hiányoztam neki.Az a baj,hogy részegen nyílik meg..
2012. dec. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!