Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is úgy vagytok vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy vagytok vele, hogy inkább maradtok örökre egyedül, minthogy lejjebb viszitek az igényeteket és olyannal legyetek együtt aki nem is tetszik és nem is szeretitek?

Figyelt kérdés
Mert én inkább az előbbit választanám.
2013. ápr. 7. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan, szerelem nélkül nekem nem megy a dolog. Ezért szenvedek egyedül.
2013. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lejjebb vinni az igényeket, de semmi értelme. Hülyíted magad, hülyíted azt a szegényt másikat... :S Akkor inkább egyedül!
2013. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol nincs valami rendben?

Nem kell az önáltatás.

2013. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem,én azért maradok inkább egyedül,mert jobb úgy a nőknek,ha egyikkel se vagyok+senkihez nem akarok igazodni,beszámolni neki stb.
2013. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább magamat fejlesztem, minthogy leadjam az igényeim.
2013. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is fejlesztem magam nem gyúrással, hanem próbálok megszabadulni több negatív tulajdonságomtól.
2013. ápr. 7. 14:37
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
a szép embereknek több negatív tulajdonságot hajlandóak elengedni
2013. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele és megérte várni, szerencsére nem maradtam egyedül. :)
2013. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal jobb várni, hogy had sodorjon az ár, minthogy szánalomból összejönni csak azért mert ennyire nem bírom ki.
2013. ápr. 7. 17:29
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyet tudok érteni az 1-essel és a többiekkel is.

Én is folyamatosan fejlesztem magam, és nem vagyok hajlandó leadni az igényimből. Nekem igenis szükségem van a szerelemre. Legutóbb bevállaltam egy szerelem nélküli kapcsolatot, persze tudtam, hogy nem az, de nagyon kedves lány volt. Nekem egy idő után nagyon rossz volt, hogy ő szeretett de én viszont nem szerettem Őt eléggé. Soha többé nem akarok szerelem nélküli kapcsolatot.

2013. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!