Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 21 éves fiú aki nagyon tetszik, én is neki, csak hát azt mondják róla, szoknyabolond. Bár én nem ilyennek ismerem. Meghívott magához és a Szigetre is. Egyedül lakik. Sokak szerint csak ágyba akar vinni. Ribanc lennék h ha lenne egy kalandunk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lennél ribanc, szerintem. Feltéve, ha kb egyidősek vagytok...
2010. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok....
2010. júl. 28. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor magad is eldöntheted ezt a kérdést! Lehet a lányoknak is szórakozni, nem? Nem csak a pasiknak.
2010. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha akarod,akkor tedd meg,miért lennél r*banc ha csak 1 éjszakára is szólna a dolog.A pasik menők ha sok csajt ágyba visznek,bezzeg ha a nő van együtt valakivel...

Én belemennék,még akármi lehet belőle.

2010. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lennél az, de a környezeted meggyőződésem szerint annak fog tartani. Hiszen a környezeted a csávóról is mást gondol mint Te, a tetted is biztosan másképp fogják értékelni. Kérdés mennyire adsz a véleményükre...


Ja és 99,9% hogy látja tetszik neked és hát hülye lenne kihagyni a ziccert hogy átmenjen rajtad (ha van alapja annak hogy szoknyabolondnak mondják)...

De a fogalmazásodból az is lejön, hogy neked ez is belefér :D


22F

2010. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán menj bele, sőt facsard úgy ki, hogy ha szoknybolond is, utána csak rád tudjon gondolni.
2010. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy más mit mond róla! Ismerd meg és megtudod! Ribanc meg akkor lennél , ha van pasid és megcsalod a fiúdat vele! A ribancon kívül persze más, szép szavakkal is illetnének rendesen!
2010. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szentem nem lennél az egyetlen egyéjszakás kaland miatt. Viszont el kell hogy keserítselek: a környezetedben annak fognak tartani :|
2010. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs pasim...az biztos h megszólná pár barátom,h miért csináltam.De egyszer miért ne tehetném azt amit szeretnék,anélkül,h ne kapnék előítéleteket?
2010. júl. 31. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!