Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt. Mindketten 20 évesek vagyunk,még a középiskolában ismertük meg egymást, összejöttünk 16 évesen és azóta is együtt vagyunk.

Én még tanulok, ő már dolgozik. Mindketten a családunkkal élünk.

Néha azt érzem, hogy már csak megszokásból van velem és nem tervez velem hosszútávra. Sosem beszél eljegyzésről, házasságról,gyerekekről meg végképp nem.

Pedig én szívesen beszélek ezekről a dolgokról, mert vele képzelem el a jövőmet,vele szeretnék családot alapítani majd. Viszont ha elkezdek erről beszélni, ő elkezd terelni... :(

Szerintetek mit jelent? Lehet hogy csak azért van velem,mert nincs más akivel összejöhetne? Már ez is eszembe jutott:(


2013. ápr. 7. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
20 évesen hova beszéljen családról? Ez így a normális. és ez nem zárja ki, hogy ha egyszer megérik rá, ne téged választana.
2013. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az emberek 80%-a csak megszokásból van a párja mellett, mert fél lépni az új felé. Pedig sokszor de jól járnának.

20 évesen még ne várd, hogy családról beszél, hosszan tervez.

A nővérem most 30 éves, a volt pasija 31. 10 évig voltak együtt, majd szakítottak, mert a pasija nem tervezett semmi komolyat. 31 évesen ez gázosabb. De nem várhatod el, hogy 20 évesen tervezzen....

F25

2013. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, de 4 év után ezt szerintem elvárhatnám...Hiszen, ha tényleg komolyan gondolja velem,akkor szerintem az lenne a normális ha tudnánk nyíltan beszélni a jövőbeni terveinkről. De igazából soha semmit nem tervez előre(ami velem kapcsolatos),ezért is félek attól, hogy nem velem képzeli el az életét...:(

Főleg,hogy mindkettőnknek a másik fél volt az első,akivel lefeküdt és mással nem is voltunk. Nekem ez nem jelent problémát,hogy életemben csak egy férfival voltam, de nem tudom ő mit akar. FÉlek,hogy később jön majd rá,hogy még ki akarja úgymond élni magát... :(

2013. ápr. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!