Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, melyik pasit válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik pasit válasszam? A barátomat vagy az új udvarlómat?

Figyelt kérdés

Az egyik a barátom,akivel több éve vagyok,néha úgy érzem igazán szeret,máskor nem. Egyszer már én szakítottam vele,máskor ő velem,de aztán mégis kibékültünk,ez mér több mint egy éve volt. Úgy érzem,jól megvagyunk,viszont néhány dologban szöges ellentétek vagyunk,és a szex sem az igazi.Nem szenvedélyes,semmi spontanitás.Viszont szeretem

Nem régen neten megismertem egy pasit,akivel úgy néz ki,ugyan olyan a lelkünk,még sose éreztem ilyet.Azt mondja ő sem.Egyszer már majdnem vége lett,miattam,de azt mondja,szeret és nem akar nélkülem élni,és szexuálisan is fűtöttebb.Sírtunk is egymás után.De még sosem találkoztunk,képet váltottunk.

Fogalmam sincs mit csináljak,annyira félek,hogy rosszul döntök.Mit tegyek? Átverni egyiket sem akarom természetesen. N22


2013. ápr. 7. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig könnyebb az új dolgot megvenni, de inkább próbáld meg a régit megjavítani és ne kidobni...
2013. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mi van, ha az a srác nem is olyan, mint amilyennek beállítja magát a neten keresztül?
2013. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd azt, akivel annyira összeillettek. :) A régivel egyszer már szakítottál... és az alapján amit írsz, nem tűnik úgy, mint egy boldog kapcsolat.
2013. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az új udvarlódat...ugyanis,ha a mostani barátodat szeretnéd tiszta szívedből és szerelmes lennél belé,ezt a kérdést most nem írtad volna ki,és nem agyalnál most ezen:)
2013. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szereted a barátodat,de ez inkább már megszokás szerintem.A másik sráccal még összejöhet a dolog,de ha mégsem,akkor is ki kell lépned a mostani kapcsolatodból,mert ennek már nem sok jövőt jósolok.
2013. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én még télen az újat választottam, de azóta 1000-szer megbántam... :(

én a régit választanám, a helyedben

2013. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd ha az újat megismerted, férfiként és emberileg bizonyitott, majd akkor gondolkodj el bármiféle jővőbeni bármivel kapcsolatban. Képet bárki bárhonnan le tud szedni.
2013. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hiába választod az újat, őt is megfogod unni és megint egy új kell.
2013. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oh a net meg a valóság két különböző dolog. :D Csak akkor ismerheted, ha látod a mimikáját, ahogy gesztikulál, ez határozza meg, hogy végül bejön e neked az illető, függetlenül attól, hogy neten ugyanolyan a lelketek...

A kapcsolatod is nagyon jó lehet, ha már 2x szakítottatok egymással, most meg egy vadidegen és a párod között vacillálsz. Én nem választanám egyiket se.

2013. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 6-os válaszadóval teljesen egyetértek!
2013. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!