Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam: a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam: a szerelmet vagy az egyik legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt teljesen beleszerettem egy lányba. Már akkor tudtam, hogy ez így nagyon nem lesz jó, mert a legjobb barátom nagyon utálja ezt a lányt (teljesen jogosan egyébként). Szerintetek most mit tegyek: maradjak a barátom álláspontja mellett ezek után is és felejtsem el ezt a lányt (úgyis lesz majd másik alapon), vagy pedig valljam be a lánynak, hogy mit érzek iránta (vállalva ezáltal a dupla bukás kockázatát). Akárhogy is döntök, ez így semmiképp sem jó... :O
2013. márc. 19. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást a csajjal, akkor vágj bele, a haver majd megbékél
2013. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fankadeli - Sehogy se jó :S
2013. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki mit érzel. Amúgy a haverod miért utálja azt a csajt? Szerintem ha igazi haverod lenne, félre tudná tenni a gyűlölködést, hogy neked jó legyen.:D Mondjuk ki tudja mit csinált az a csaj..
2013. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aaron, te is vágod mi a jó zene! :D
2013. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát tudom,hogy milyen ez, barátnőm is utálta a volt barátomat..így,hogy vége lett talán okkal. Lehet,hogy csak megpróbál megvédeni a lánytól még most te úgy látod,hogy nincs mitől tartani,de lehet,hogy idővel belátod,hogy talán okkal utálja a haverod a lányt. De viszont ott a másik véglet,hogy nem lenen semmi gond ebből és a lányt is megkedvelné a haverod,ha veled lenne.. és ha nem vágsz bele a lánnyal való kapcs.-ba akkor meg ott lesz mindig az a mondat,hogy: mi lett volna,ha... Szóval hallgass a szívedre!:)
2013. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel jártam így. Barátnők voltunk már nagyon régóta, mindig együtt lógtunk, mindent megbeszéltünk, stb. (nem, nem 12 éves vagyok), aztán lett egy pasija, akit én nem igazán bírok. Vitatkoztunk, sehogy se volt jó, mert ő engem sem akart elveszíteni és a pasit sem. Pár évig nem is beszéltünk, aztán lassan rendeződtek a dolgok annyira, hogy beszélőviszonyba vagyunk, a párjával is, de semmi több. Ő boldog, aminek nagyon örülök, de én elveszítettem az egyetlen barátomat!
2013. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A barátom szerint (aki egyébként szintén lány, de szigorúan "csak" legjobb barátok vagyunk már kisiskolás korunk óta) mindenki ok nélkül isteníti ezt a csajt, miközben valójában csak egy hülye flegma r*banc. Mindenesetre azért elmondom ennek a lánynak, hogy mit érzek iránta, legfeljebb ha elküld a francba, akkor legalább már én is pontosan azt fogom gondolni róla mint amit most a barátom. :)
2013. márc. 19. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátodnak mondd el először, a merényletet, majd ha kellőképp megrágta a dolgot átvegetálhatsz a kiszemelt lányra. És így legalább lesz ki sajnáljon, ha nem jött össze és szomorkodsz miatta.
2013. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóval a helyzet az, hogy van egy lány barátod, aki szerint a lány, akibe beleszerettél egy ok nélkül istenített flegma r...banc.

Szerintem nyugodtan mondd meg a lánynak, amit érzel, a legrosszabb esetben nem jön össze és akkor lezárhatod magadban, nem fogsz azon agyalni, mi lett volna ha mégis...

Ha meg összejön, akkor a barátod, ha igazán barát nem fog a boldogságod útjába állni. Ha tényleg a legjobb barátod és igaz barátod, akkor nem fogja veled megszakítani a kapcsolatot, mert olyannal jársz, akit ő nem kedvel. Ha megteszi, akkor nem a barátod! Az már, ha felhívja a figyelmed a lehetséges problémákra a lánnyal kapcsolatban. De ha választásra kényszerít, az már régen rossz.

2013. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!