Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire jönne be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire jönne be egy jó testű de nem túl határozott férfias férfi?

Figyelt kérdés
Hogyha nem ő a domináns típus és inkább tőletek várja mindíg a megerősítést?
2013. ápr. 7. 19:42
1 2
 1/16 Bond Girl ***** válasza:
Bejött, de csak fél évig bírtam ki vele.
2013. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A mostani barátom ilyen, remélem, sokáig tart majd. :)
2013. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha egy totál balf*sz,akkor nem jön be,még ha egy adonisz is.

Ne legyen tutyimutyi határozatlan papucs,fontosabb dolgokban legyen véleménye és tudjon dönteni,apróbb dolgokat meg megoldok magamnak.Egyébként,a határozott,erős jellemmé válás fejleszthető.Szóval,ha csak egy kicsit szerencsétlen,akkor bejön,pont mint én.De nem bírnám,ha olyan pasim lenne,akinek az anyját kellene játszanom,arra alkalmatlan vagyok.

2013. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az ilyen az nem férfi, hanem kisfiú. A teste tök mindegy.
2013. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Értem am gondolom rájöttetek h. rólam van szó:(

Még barátnőm sem volt lehet pont ezért...aki azt írtam lehet fejleszteni magam azt hogy kell?

2013. ápr. 7. 19:58
 6/16 anonim ***** válasza:
3-as: Leírnád, hogyan fejleszthető?
2013. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem attól férfi egy férfi, hogy ki van gyúrva. Inkább legyen mackós, de nagyon határozott!
2013. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pl ha van jogsija de még nem mer egyedül elmenni a városba csak ha valaki ül mellette még...Szóval nem úgy értem h. nem tudna pl megvédeni vagy valami...
2013. ápr. 7. 20:28
 9/16 anonim ***** válasza:

omg.... hány éves vagy bakker? 12???


ha ilyen kérdésekkel több, akkor sürgősen ásd el magad, és emellett meg húzzál el egy személyiségfejlesztő tréningre.

2013. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2013. ápr. 7. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!