Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel 3 hónapja vagyunk együtt,úgy tűnt hogy nem jövünk ki valami jól,nem illünk egymáshoz,elvoltunk de nem foglalkozott velem túl sokat.Megmondtam neki hogy nekem ez így nem jó és nem szeretnék vele lenni,pedig megszerettem.De azóta meg nagyon hajt,sőt töltöttünk együtt azóta időt és mintha kicserélték volna,mondja,hogy szeret és nem akar elveszíteni,ezzel meg teljesen elvarázsol,és összezavar engem!Csak van egy kis bökkenő,hogy van egy másik srác is aki mindig hajtott rám,nagyon tetszik és tökéletesen illik hozzám,külsőleg és a személyisége is,valamiért régebben nem jöttünk össze pedig titkon mindketten odáig voltunk egymásért.Ahogy most is! Meg valahogy úgy tűnik,hogy egymásnak vagyunk teremtve.Csak ő nincs itt Mo-n és nem is tervez hazajönni,hanem ott szeretne élni ahol most van,és arra kér hogy éljek vele,menjek és legyek vele,sőt megígértem neki,hogy megyek és vele leszek.Csak a "barátom" meg rettenetesen hajt,hogy béküljek ki vele,Ő itt van,úgy látom, hogy vele is boldog tudnék lenni sőt szeretem is,de egyrészről azt érzem,hogy a másik srác az aki nekem való.Viszont ha a külföldön élőt választom és tévedek soha többé nem fog velem szóba állni akivel most folytathatnám a kapcsolatot viszont ez fordítva is így van.A barátnőm azt mondja ha valamelyiket is igazán szeretném nem kéne ilyenen elgondolkodnom.A barátaim a külföldi srácot jobban bírják csak nem tetszik nekik hogy benne van a pakliban hogy elmegyek,a "barátomat" meg utálják!Szóval ők elfogultak ezért kérdezlek benneteket,hogy Ti mit tennétek a helyemben.

20/L


2013. ápr. 7. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Dobd mind a kettőt! A mostanit nem szereted. Milyen dolog azon morfondírozni, hogy szíved szerint összeállnál valaki mással? Akkor hagyd ott! Ez már régen rossz.


A másik sráccal meg akkor kellett volna összejönni. Nehogy kimenjél külföldre egy fiú miatt! Az elcseszte.

2013. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2013. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Osztom, hogy egyiket sem...


Ne mondd, hogy a "barátodat" szereted, mert nem igaz!


"Viszont ha a külföldön élőt választom és tévedek soha többé nem fog velem szóba állni akivel most folytathatnám a kapcsolatot"

Itt jött le világosan, hogy azért lennél vele, hogy legyen valakid. Félsz, hogy ha olyan szitu lenne, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is", akkor nem lenne hajlandó a szamarad lenni. Erről a gondolkodásról szokj le, ha normális kapcsolatot szeretnél valaha!

2013. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy van hogy ha szeretnéd a barátodat akkor nem érdekelne a másik! Viszont így látatlanban nem ajánlatos kiköltözni, nem tudhatod hogy jò lesz - e vele!
2013. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!