Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magyar férfiak a legvonzóbba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak a legvonzóbbak a világon?

Figyelt kérdés
Rengeteg újság írta már meg pl. Németországban, Lengyelországban stb. hogy a magyar férfiak vonzóak, és a személyes tapasztalatom is az, hogy külföldön nagyon könnyen talál szeretőt/feleséget egy magyar. De tényeg mi lennénk a legjobb pasik?
2013. ápr. 8. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért rinyáltok itt ezrével,hogy jaj de ronda vagyok.
2013. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg csak szélesebb a szórás. Csak azért nem indítanak világ legcsúnyább, legocsmányabb, legundorítóbb férfija versenyt, mert minden kétséget kizárólag én nyerném meg, úgy meg nem sok értelme lenne.
2013. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha ez igaz akkor 2 Magyarország van
2013. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy igaz. És a legnagyobb a farkuk is! Náluk csak a magyar GYK kérdezöknek van nagyobb. Meg nagyon kedvesek, udvariasak, hoditok, szépek.
2013. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ivilicious ***** válasza:
én úgy tudom,h elvileg 3. vagy 4. legjobb pasik, és az 5.-6. legjobb szeretők,és farok méretben sem rosszak
2013. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hat persze, mert a farokmeretet bemondasra alapoztak. :D


De amugy igen, a magyar ferfiak a legvonzobbak, azok kozul is en.

2013. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Richter Gedeon
2013. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

persze hogy a magyar pasiknak nem kell szégyenkezni a méreteik miatt,elég itt szétnézned és meglátod hogy pasik 90%-nak 23cm és ehhez 5cm vastagság tartozik

a magyar pasik valószínűleg kentaurok vagy a felmenőik között akad néhány ló,elvégre nem fordulhat elő az hogy a pasik hazudnak

2013. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
érdekes megállapítás lehet, mert németben inkább török és románból van sok, na ott magyarral nem találkoztam N
2013. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Ne legyen önbizalom hiányod! Hiszen magyar pasi vagy


Amúgy meg a legrondább pasi versenyt tuti, hogy valami kelet-ázsiai okádék nyerné meg :D

2013. ápr. 8. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!