Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Elképzelhető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valook kérdése:

Férfiak! Elképzelhető, hogy 47 évesen együtt éljetek egy nővel, aki évente 1x szeretkezik veletek, mert állitólag fáj neki? Abba tudnátok hagyni a sexet ennyi idősen?

Figyelt kérdés

A barátom panaszkodik az élettársára, hogy évente 1x hajlandó csak sexelni vele az asszony, mert volt egy méhnyakrákja és az aktus közben fáj neki. A száját nem szereti használni, igy évente 1x van kapcsolat köztük. A barátom nagyon szereti a párját. És állitólag viszont is.

A mütét után ismerkedtek meg és az első 2 évben nagyon jó volt a sex, minden rendben volt. Utána jött, hogy fáj. Hihető ez, vagy az asszony talált magának valaki mást, csak nem akarja megmondani?



#szeretkezés #szex #sex hiány
2013. ápr. 8. 12:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Élnék.Nem tudom.Lehet XD
2013. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
fáj a fejem,kifogás helyett "fáj a pi*ám :D"
2013. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem még irnak páran. Sajnálom a barátomat, mert nagyon kinlódik. De sajnos arra nem tudom rávenni, hogy beszéljen róla a nejével. Az asszony pedig nem mond semmit, csak hogy fáj és nem akarja.
2013. ápr. 9. 22:55
 14/14 Bea~ válasza:
Ami számomra hihetetlen,hogy ne csalta volna meg.A másik ami ledöbbentett, hogy a száját nem szereti használni.Én is nő vagyok,rendben ha fáj neki ne erőltessék,de valami azért csak kell a férfinak!Ha ennyit nem hajlandó megtenni akkor nem is szereti!Az is lehet,hogy talán sosem élvezte a szexet. (Nem egy ilyen nő van) A kapcsolatuk elején megjátszotta a dolgot amikor még szerelmes volt,aztán beleunt az egészbe.Én mindenképpen a beszélgetést javaslom nem 17-18 évesek,hogy cikinek érezze a barátod a szexről való beszélgetést!!!Egy komoly felnőtt kapcsolatban nincs olyan, hogy tabu vagy ciki!
2015. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!