Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, kit tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, kit tetszik, de hogy tudnék ismerkedni vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, ki 19 éves és elég szép, én 14 éves vagyok, és 3-4 hónapja jelei vannak/voltak, hogy hátha érdeklődne irántam? Ezért megszeretném ismerni, de nem tudom hogyan tegyem? Mert félek egy picit, s olyan társaság is veszi körül. Volt szemkontaktus, most véletlen egybeesések történnek. Mit, s hogyan kellene tennem?
2013. ápr. 8. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szemétkedésből mondom,hanem a te érdekedben:

Jól gondold át,hogy tényleg jelek voltak-e,azok a jelek.

2013. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban számít ennyi korkülönbség, főleg, hogy ő a lány. Az elsőnek igaza van.
2013. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, ezzel tisztában vagyok, egyébként köszönöm a válaszokat! A "jelek": volt bál, amin valahogy vagy 10x megtaláltuk egymás szemét, pld: folyosón voltunk (csak periférikusan láttam), de tetőtől-talpig "átvizsgált", amikor táncolt akkor is rám nézett, ülök, meglát, elém jön...

akkor volt olyan hogy vagy 200 ember volt az épületben és ott is megtaláltuk egymás szemét. Aztán ezek kezdtek múlni, de még mindig úgy láttam ( s remélem is ), hogy nézett mikor sportoltunk. Meg kisebb apróbb jelek, és már nagyobb ismerőseim (20 éves körül) is mondták, hogy lehet bejövök neki, de én nagyon félek mert nagyobb, és olyan "raj" arcok veszik körül... szval hát ez igy a kis része...

s nem tudom, hogy hogyan tudnék ismerkedni vele?

2013. ápr. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!