Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyedülállók többségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülállók többségét szintén irritálja, ha azt kérdezik (némi leplezetlen lesajnálással/hitetlenkedéssel/akárhogy) : "és te miért vagy egyedül"?

Figyelt kérdés

Onnan merült fel a kérdés, hogy tegnap ez volt a téma egy baráti sörözésen. Erre lehet válaszolni sokféleképpen, az illető aktuális idegállapotától függően, néhány kiragadott válasz példa:

(agresszíven):mi közöd hozzá?

(zokogva):...én sem értem, pedig én annyi mindent megettem...van egy zsepid?

(némi iróniával):mert iszonyúan elviselhetetlen vagyok, és csak négy naponként fürdök

(epésen):mert még nem volt akkora szerencsém, mint neked, hogy valami balfék kibírjon

(őszintén): nem találtam meg az igazit, megalkudni nem szeretnék

stb...



2013. ápr. 9. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, főleg, ha kudarcként élik meg az egyedülállóságot.
2013. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
húúú de még hogy!!mintha nekik olyan tokéletes lenne az életuk.
2013. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenki ezzel szekálja az egyedülállókat, de a párokat meg azért, hogy mikor lesz esküvő, utána mikor lesz gyerek, mikor lesz 2., aztán milyen a bizonyítvány (gyereké), mikor jön az unoka meg ilyenek, sosincs vége...
2013. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem akkor szekálnak a legjobban amikor van bnőm, mert irigyek mert én csak nagyon szép lányokkal jövök össze. Akkor aztán naponta 10-szer leszekálnak hogy, jaj már megint a csajodhoz mész? Ahhoz a csúnyához (hahaha :D), nincs is jó segge, ez nem is igazi nő, stb..
2013. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a legszórakoztatóbb a vidéki rokonok őszinte sopánkodása szerintem:-) (jaj, vénlány maradsz, jaj, hogy lesz így unoka...)

Ott még mindig valami súlyos bajként értékelendő, ha valaki a húszas évein túl egyedülálló vagy épp szakított. Persze nyilván vidéken még kiélezettebb a megfelelő társra akadás problémája, már csak a matematika alapján is.

2013. ápr. 9. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
irritáló, mert el sem tudják képzelni hogy van olyan aki nem kapcsolatfüggő és egyedül is ki tud teljesedni, nem csak valami szerencsétlen utánfutóval akihez adott esetben nem is vonzódik eléggé, csak hát jaj mégis jobb mint egyedül lenni.
2013. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Humorral el lehet venni az élét (ha te szólsz vissza úgy, vagy látod a helyzet fonákját). Emberekkel teli zsúfolt helyen egy régen látott ismerősöm szólt így hozzám: Szia ...! Van már férjed? (Több évig nem láttuk egymást, neki ez volt a legfontosabb.) Én: Nem. Mire ő: Nem baj. Fő az egészség!

Hát lehet ezt komolyan venni?

2013. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!