Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » KI CSALÓDOTT MÁR ARAB FÉRFIBAN?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KI CSALÓDOTT MÁR ARAB FÉRFIBAN?

Figyelt kérdés
Én sajna csalódtam. a féltékenység megölte az épülőben lévő kapcsolatomat. nem bízott bennem. szerintem nagyon vigyázni kell velük :)

2013. ápr. 9. 10:30
1 2
 1/14 ivilicious ***** válasza:
hát,az arabok elég féltékenyek és agresszívak
2013. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nincs olyan ember, aki még ne csalódott volna arab férfiben. olyanok mint a romák, csak úgy áramlanak be a hazánkba és semmi keresnivalójuk itt
2013. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A kultúrájukban a nő tulajdonnak számít. Nehezen viselik ezt a fene nagy egyenjogúságot meg szabadságot ami nálunk van.
2013. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem percenként mondta hogy szeret. pfff. még jó hogy észhez tértem
2013. ápr. 9. 10:37
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Nővérem egyszer levelezett egy arab fickóval, aki késöbb itt nyaralt és meg is hívtuk. Rendes csóka volt amúgy. Egyszer viccből megkérdeztem szerinte a nővérem mennyit ér. Ő meg komolyan vette a kérdés és azt mondta, szerinte 20 vagy akár 30 birákát is megér...
2013. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"nekem percenként mondta hogy szeret." - ammá valami!

Azt azokban a pillanatokban úgy is gondolta. Csak, hát, ez a szó kinek mit jelent?

2013. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

على الرغم من تصدر فريق ريد بُل لبطولتي السائقين والصانعين لموسم 2013، إلّا أنّ الفرق المُنافسة وتحديدًا فيراري، مرسيدس ومكلارن لا تجد سببًا يمنعها من التغلب على الفريق النمساوي في المراحل القادمة من بطولة العالم لسباقات الفورمولا واحد.


فريق ريد بُل وعبر سائقِه الألماني سيباستيان فيتيل بدأ الموسم بطريقة مُشجّعة للغاية، إذ إحتلّ السائق الألماني المركز الثالث في الجولة الإفتتاحيّة في أستراليا، ووجد نفسه على رأس منصّة التتويج في الجولة الثانية من ماليزيا ممّا سمح له بتصدر بطولة السائقين أمام سائق لوتس الفنلندي كيمي رايكونن.


وإن كانت بداية ريد بُل جيدة للغاية، فلا يُمكن قول نفس الشيء بالنسبة لفريق مكلارن، الذي عانى في السباقين الأوليّن من مشاكل في سيارته، إذ لم يستطع الثنائي جنسن باتون وسيرجيو بيريز فهم طريقة عمل الـ«أم.بي4-28» التي تُعدّ سيارة مُغايّرة بشكل كبير عن سيارة العام الماضي، خلافًا للفرق الأخرى التي ووجدت بأنه من الأفضل تطوير سيارات العام الماضي لحين دخولها نفقًا جديدًا من القوانين في الموسم المُقبل.



المصدر: [link]

2013. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
arra vehetnéd a fáradságot legalább, hogyha beírsz akkor magyarul. nem értem az irka firkát.
2013. ápr. 9. 10:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon még tűrhető is a bevándorlási ráta, mivel csóró ország vagyunk és nem telepednek itt meg sokan. Ezért itt minden ázsiából szökött suttyó egzotikus jelenzésnek tűnik. De nem kell messze menni, a nagybetűs NYUGAT itt van mellettünk. A legjobb barátomnak ki kellett mennie megélhetési okok miatt Ausztriába, Graz-ba. Voltam ott nála párszor. Ott minden harmadik faszi arab, vagy feka. Viszont az osztrákok, abszolut lenézőek, sz@rba sem nézik az ilyen bevándorló mocskokat. Voltunk is sokszor dizsiben egy arab munkatársával aki szintén éjszakai takarító a mekiben, és hát hiába van egy fasza BMW-je az arab-nak, szóba sem állt vele senki, teljesen átnéztek rajta az osztrák puncik :D 22/F
2013. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

:) Google translate:


Bár a Red Bull csapat kiállított vezetői bajnokságok és Alsaenai?

06; szezonban a 2013, de a különbség versenyző?

77, kifejezetten a Ferrari, a Mercedes és a McLaren nem indokolt megakadályozza őket leküzdése osztrák csapat a következő szakaszában a World Championship versenyen formalin?

75; 1.


Red Bull csapat és az egész német sofőr Sebastia?

06; Vettel kezdte a szezont egy nagyon biztató módon, a német pilóta a harmadik helyen végzett a nyitó fordulóban?

10 órakor, Ausztráliában?

48, és azon kapta magát, a tetején a dobogón a második fordulóban Malajzia, lehetővé téve számára, hogy vezesse a pilóták bajnoki előtt Lotus vezető Kimi Räikkönen.


És ez volt a kezdete a Red Bull nagyon jó, nem mondhatjuk ugyanezt a McLaren csapat, akik szenvedtek az első két versenyen a problémákat a kocsijában, mert nem tudott duo Jenson Button és Sergio Perez megérteni a működési módja az "anya. Erre 4-28

», Ami jelentősen eltérő gépkocsi tavalyi autó, ellentétben a többi csapat, és megállapította, hogy jobb, hogy dolgozzon autók tavaly, míg a belépő új alagutat a jogszabályok a következő szezonban.

2013. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!