Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szeretitek csikizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek csikizni a barátotokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Barátnőm az igen szeret csikizni meg én is őt :)
2013. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon szeretem csikizni, annyira édesen, őszintén, teli szájjal vigyorog, nyüsszög, imádom olyankor :))) és persze menekül, és odafigyel, nehogy bántson menekülés közben, de annyira édesen nevet! :) SZeretem.
2013. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem.Ez olyan gyerekes dolog.
2013. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
igen:)
2013. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
16-17 évesen ezt még jó szórakozásnak tartottam.............Így huszonévesen már inkább gyerekesnek! Nyugodtan le lehet pontozni azért, mert szerintem ez nem cuki-muki, édi-bédi dolog!
2013. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

23F vagyok és hagyom magam ilyenkor :D

De én is imádok csikizni. És egyáltalán nem gyerekes, szerintem.

2013. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőm szeret csikizni és én is szeretem :D igazán kegyetlen tud lenni olyankor... amitől beindulok.

bosszút állni se rossz, csak ő azt már nem szereti annyira..., dehát nincs menekvés :D

2013. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én harapdálni szeretem :) Ő meg bosszúból csikiz :P
2013. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!