Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanál egy csókot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanál egy csókot, ha épp akkor gyakorlatilag nem voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Barátommal összekaptunk,szakitottunk.Még aznap a barátai összeakarták hozni egy lánnyal,a lány megcsókolta.Ezután a barátomnak teljes bűntudata,és lelkiismeretfurdalása lett.2 nappal később találkoztunk,mindezt elmondta,és "rájött,hogy én kellek neki".Még "próbaidőn" vagyunk,meglátjuk mennyire mennek a dolgok.Ez megcsalásnak számitana nálatok?Tulajdonképpen megbocsátottam neki,de még bizonyitania kell.Történt már veletek ilyesmi?Kell félnem?Bizonytalan vagyok...17/L
2009. szept. 22. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátanék, mivel a csaj kapta le őt, mégis a srácnak van bűntudata. Hagyd a francba a gondolkozást, ha szereted, jöjjetek újra össze!
2009. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem megcsalás.

Mondjuk azén barátnőm nagyon sokat megenged. Exbarátnöm még szakítás után megígértette velem hogy kap egy utolsó csókot majd és kivárta hogy összejöjjek valakivel és akkor akarta behajtani.

És barátnőm nem haragudott érte, megértette h betartom az igéretem.


iBF/17

2009. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lényegében nem megcsalás, de én lehet annak venném. Legalább is nagyon-nagyon rosszul esne, már csak azért is, mert én szakítás után nem csókolóznék senkivel jó darabig, mert az emléke ott lenne, nem lennék rá képes. Tehát ha meg tudta tenni, lehet eszében sem voltál, csak utána bántotta a dolog. Nekem így kívülről kérdéses,hogy szeret-e téged igazán a fiú. Én nem biztos,hogy ezek után úgy tudnék hozzá viszonyulni, mint ahogy előtte volt.
2009. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

énis megbocsátanék, elvégre éppen szakítottak. azaz nemvoltatok együtt.

külön jópont h azonnal bevallotta, pedig elvileg nemis kellett volna mivel már nemvoltatok együtt.

nemis kéne mit megbocsátani, hiszen a szakítás után már nemtartoztok egymásnak semmivel sem

2009. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!