Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak válaszát várom! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszát várom! Miért csalja meg egy férfi a párját?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A változatosság gyönyörködtet!

Az a baj velem, hogy egy idő után (6-12 hónap) elkezdem unni a szexet az aktuális barátnőmmel, bármilyen csinos és szép, és bármilyen jó is az ágyban. Illetve ha nem is unom olyan nagyon, de rettentően elkezdek kívánni más csajokat (is). Nem tudom mikor fog ez az érzés szűnni...

2013. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nök válaszát várom! Miért csaljameg egy nö a párját?
2013. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
erre a részére most nem vagyok kíváncsi
2013. ápr. 9. 13:11
 4/13 -=Koldus=- ***** válasza:
Miért nem? Gyakorlatilag ugyan az...
2013. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ugyanazért, amiért a nő a csalja a párját
2013. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
a két nemnél a kiválto ok lényegében ugynaz. a tiltott gyümölcs finomabb... a kielégületlenség. a csalodás a partnerben... mindkét fél ezért lép félre
2013. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet:

Nem kap elég szexet otthon.

Változatosságra vágyik.

Szeretetre vágyik.

És még biztos van,de nekem hirtelen ennyi jutott eszembe.

Egyik ok sem elfogadható,mert ha valaki nem elégedett a párjával,dobja ki,és aztán keressen mást...

2013. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szerintem a nők inkább érzelmi "kielégületlenség" miatt lépnek félre, míg a férfiak a testi miatt
2013. ápr. 9. 13:21
 9/13 gabriell88 ***** válasza:
kedves előző, erre pedig csak annyit mondanék, ahelyett, hogy félrelépne bármelyik fél, illene leülni és megbeszélni a problémákat.
2013. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
közhely
2013. ápr. 9. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!