Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan leplezzem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leplezzem azt, hogy szégyellem a kudarcaim a sikeres párkapcsolatban élő csoporttársaim előtt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta teszek azért,hogy legyen párkapcsolatom,de egyáltalán nem jön össze!Ritka szerencsétlenek egyike vagyok,állandóan minden kudarcba fullad...Két csoporttársam közül az egyik több hónapja együtt van a párjával a másik pedig nem rég jött össze.Mind a kettő tudja,hogy szerencsétlen vagyok és azt is,hogy nekem semmi nem jön össze.Viszont folyamatosan mesélik a történeteiket,hogy ilyen meg olyan jó volt a párjukkal.Én meg meghallgatom,mert a barátaim,de a bili kezd kiborulni ugyanis elég rosszul esik és nem tudom már,hogy esetleg nem csak provokálni akarank,hogy nekünk jó,Neked meg nem,mert szerencsétlen vagy...

Hogyan leplezzem ezt,hogy nem esik jól?Mit tehetnék,ha jelenleg nincs lehetőségem ismerkedni és tudom,h úgy sem jön össze semmi sem...


Ha már volt valaki ilyen helyzetben az írjon!


Köszönöm!



2013. ápr. 9. 13:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Mondhatom azt,hogy már nem akarok,de ők is tudják,hogy ez nem így van...
2013. ápr. 9. 13:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megmondanám nekik, hogy nem érdekel mit kivel csinálnak még akkor is ha ezután bunkónak tűnök. Mondjuk amúgy sem érdekelne, de én ilyen vagyok.
2013. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán válj meg ettől a felettébb kedves társaságtól, szerintem senki sem kényszerít arra, hogy velük lógj. Ennyi.
2013. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Visszakérdeznék: ha nem mondod el neki, hogy ez rosszul esik neked, honnan kellene tudniuk? Ha folyamatosan mosolyogsz, és úgy teszel, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, akkor miért hibáztatod őket, hogy ők is így gondolják? Ember, még most sem azt kérdezed, hogy kezeld a helyzetet, hanem, hogy hogyan titkold még jobban a problémád!


"Talán válj meg ettől a felettébb kedves társaságtól"


Persze! Ha egyszer félreérted egymást a barátaiddal, akkor rúgd is ki őket! Aztán ha még magányosabb vagy, akkor okold a szemét mai világot! Ugyan már...

2013. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-2-es:Köszönöm! :)Sztem jobb lesz,ha kicsit lazábbra veszem és nem mutatom ki,h rosszul esik,hanem amolyan félvállról veszem...


3-as válaszoló:Nem tudom ki beszélt itt Neked arról,h mosolyogva hallgatom őket...Elég érdekes a reakciód,na mindegy...

2013. ápr. 9. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:

A reakcióm indulata nem neked szólt, hanem annak a hozzászólónak, aki első blikkre javasolta, hogy dobd a barátaid, bocs, ha megbántottalak.


A "mosolyogva" dolgot nem szó szerint értettem. Azt akartam mondani, hogy ne akard leplezni a dolgot, inkább beszéld meg velük. Másrészt pedig próbálj meg örülni a sikereiknek, és csüggedés helyett szívd fel magad te is. Tapasztalatból mondom, azért vagy szerencsétlen, mert annak tartod magad. Felejtsd el az önsajnálatot, a negatív hozzáállást, mert egyedül az árt neked! Ha a barátaid kérkedése zavar, akkor beszéld meg velük, hogy neked ez így nem f*sza, jussatok kompromisszumra.

2013. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem! A negatív hozzá állás valóban nem jó,de a kudarcok után természetes... Mindegy...Megmondani nem szeretném,mert kínos nekem és sztem ez már le kellett volna h essen nekik...Na mindegy...Sztem legjobb,ha nem veszem magamra...
2013. ápr. 9. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Természetesen próbáld meg nem magadra venni, kötve hiszem, hogy bántó szándékkal tennék, szerintem csak az örömüket osztják meg veled.


Barátok között viszont nem szeretem a "már le kellett volna h essen" kezdetű dolgokat. Ha valami bánt, akkor ne félj azt elmondani! Ha mégis úgy döntesz, hogy megbeszéled velük, akkor egy dolgot tarts szem előtt: ez a dolog neked esik rosszul, nem ők azok, akik bántanak. Ezt úgy értem, hogy tulajdonképpen nem VÁRHATOD EL, hogy ők pátyolgassák a lelkivilágod, ellenben MEGKÉRHETED őket, hogy ezt vegyék figyelembe.

2013. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szó sincs pátyolgatásról...érdekes egy feltevés az,h ők biztosan nem akarnak megsérteni(persze lehet h nem de azért van benne sztem egy kérkedés is) és kb úgy van kihozva én vagyok a hibás ők meg a tökléletesek..na mindegy...
2013. ápr. 10. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérkedést én sem zárom ki, de szerintem akkor sincsenek azzal tisztában, hogy téged ez bánt; a maguk örömére teszik, nem a te károdra. Az értelmetlen, nagy konfliktusok így szoktak kezdődni: az egyik fél megsértődik, de nem kérdez, csak találgat. Te sem kérdezed meg őket, helyette rossz néven veszed, és eldöntöd magadban, hogy rosszindulatból mondják, amit mondanak. A barátaiddal való megbeszélés helyett olyan emberektől kérsz tanácsot, akik csak annyit tudnak, amennyit te elmondasz, az pedig az, hogy annak ellenére mondják a magukét, hogy téged ez megbánt. Azt szinte senki sem gondolja hozzá magában, hogy ennek van másik oldala is, helyette azt javasolják neked, hogy ne barátkozz ilyen s*ggfejekkel. Ne tudd meg, mennyi értelmetlen összeveszést láttam már ilyen dolgok miatt!
2013. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!