Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gáz az, ha egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az, ha egy 17 éves lány komoly párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
16 voltam amikor összejöttünk, pár hónap és 18 leszek. ő 3 évvel idősebb nálam. kiírtam egy kérdést, amiben ez ki is derült rólam. ketten is írták, hogy fiatal vagyok még, nem lehet komoly kapcsolatom... miért is nem? nem azt mondom, hogy vele fogok összeházasodni, de már évek óta együtt vagyunk, szeretjük egymást. a 17 éves az nagyon kicsi vagy mi van? hány éves kortól "normális" boldog kapcsolatban élni?
2013. ápr. 8. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ez igy normális :)
2013. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

hm..akkor engem is lefognak pontozni

16 voltam mikor összejöttünk ő is annyi volt,

4 évig udvarolt,eljegyzés,majd 1 évre esküvő,

rá újra 4 évre egy baba,rá kettőre mégegy.

10 éve együtt vagyunk boldogan két gyerekkel.

így teljes a család.

kell ennél több?

2013. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 putyííí ***** válasza:
nem gáz!!! :) ezzt feletsd el...
2013. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz..:)
2013. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
hogy együtt jártok az nem gond, de nem élsz vele, szerintem ebből lehetett a gond, N
2013. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

nem lehet, hogy komoly alatt már a holtomiglan értik?


Mert sok tini "annyira" szerelmes fiatal korában, hogy már össze is házasodnának.


És mire felnőnek, addigra teljesen más értékrendet tudnak magukénak. És az nem mindig egyezik a párjukéval.


Egyébként meg teljesen normális. Ilyen a szerelem :)

2013. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

volt már pasim, de ő az eddigi legkomolyabb, vele volt az első szex. és nem jelenti ez azt, hogy mittudomén 19 évesen nem más pasim lesz. szóval gáznak én igazán nem mondanám, csak sok "okos" gondolja így...

és persze, hogy nem élek vele együtt, még nagykorú sem vagyok, ő sem dolgozik, egyetemista :D

2013. ápr. 8. 16:55
 8/19 A kérdező kommentje:
és egy tinilány is lehet annyira szerelmes, mint egy felnőtt nő, sőt talán még jobban is, mert még nem feltétlenül van rossz élménye. gyakoribb az, ha egy 40 éves nő nem bízik meg könnyen a pasikban, mert már volt olyan párja aki megcsalta, mint egy 16 éves. persze ennyi idős korban is előfordulhat :) már itt tart a világ. a komoly kapcsolat pedig a szerelmet, bizalmat, hosszú együttlétet jelenti, nem azt, hogy vele tervezem az egész életemet leélni. bár jó lenne, de ki tudja, mi lesz még :)
2013. ápr. 8. 16:58
 9/19 anonim ***** válasza:

Inkább ez,mint hogy naponta mással dugj...

De biztos vagyok benne,hogy nem vele fogsz megöregedni.Tapasztalatból írom.

2013. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

miért nem?

csak érdekel a véleményed :D

hát tapasztalat tapasztalat... szüleimnek sikerült első szerelemből örökkévalóságot csinálni :D

és ez ebben a korban is lehetséges :)

2013. ápr. 8. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!