Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, hogy 17 évesen még sose volt barátom és nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés

Igazából kicsit furán érzem magam, amikor mindenki a szombati állat partikról beszél és hogy hány sráccal smárolt, stb. Én ezt gáznak tartom... De az baj hogy sose volt még senkim? Egyébként a fiúkhoz vonzódom, tavaly majdnem összejöttem valakivel, de miutàn elmondtam neki, hogy beleszerettem, ott hagyott...

A család és a barátok szerint nem vagyok csúnya, de persze van bennük elfogultság. 174 cm, 66 kg az sok lenne? Köszi a válaszokat :) L/17


2013. ápr. 9. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nemtudom de biztos jo fej csajszi lehetsz :)
2013. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, legjobb barátnőmnél ugyanez a helyzet, várj inkább a megfelelőre, ne is figyelj oda a többiekre :)
2013. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
linkelj ide egy képet azonnal kapsz két tucat levelet:)
2013. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a gáz, mikor a 14 éves osztálytársaim a smárrekordjukat döntögetik, aztán ki is kiabálják az osztályban, hogy 25 gyerekkel övék a díj, rajtam meg jókat röhögnek, hogy a barátom még nem fektetett meg... Nyugi, ismerkedj, ha igaz barátok akkor nem hazudnak, és pont megfelelő a testsúlyod, szóval szerintem ne parázz ilyeneken. :)

15/L

2013. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem az. Nekem nagyon visszataszító tud lenni, ha egy lány úgy viselkedik, mint egy kis k.rva. Szerintem nem késtél le semmiről sem. 17/f
2013. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem gàz, ne aggòdj!:) ràérsz minderre akkor, amikor ùgy érzed, készen àllsz!:)
2013. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Kívánom neked hogy találd meg az igaz szerelmet, addig meg ne hagyd hogy mindenféle kretén állat felcsináljon, mint a kortársaidat az állati bulikon.
2013. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, egyáltalán nem. És a szüzesség érték. Csak egy olyan partnert kell találnod, aki megbecsüli. :)


Én nem bírom azokat a lányokat, akik azzal dicsekednek, hogy hány embert szoptak le, hány bré járt bennük.

2013. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok 17 éves vagyok és nekem sem volt még barátom és nem is csókolóztam.. én is sokat hallom az osztályomban vagy barátnőimtől a bulis kalandjaikat stb. de nem érzem úgy,hogy bármiről is lekéstem volna szóval ne aggódj majd megtalálod azt a valakit aki a megfelelő srác lesz.
2013. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igazából nem érzem magam kétségbeesettnek, csak ebből a szempontból erősen kívülállónak. Képet viszont nem szívesen osztok meg nyilvánosan, mert amilyen kicsi a világ, itt-ott belebotlanék valaki ismerősbe...:D
2013. ápr. 9. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!