Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt még barátom, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még barátom, nem is csókolóztam és 16 éves vagyok. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Mondták már többen is, hogy szép vagyok csak az önbizalmammal vannak problémák. Hogy tudnék ezen változtatni? Mivel tudom elérni hogy a fiúk érdeklődjenek irántam anélkül hogy r*bancot kéne játszanom?
2012. okt. 6. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy.Lesz még időd rá.Elfog jönni.

Öltözz csinosan,beszélgess a fiúkkal.Majd alakul valami

2012. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szó ami szó, még fiatal vagy, de azért ilyen korban már lehet érdeklődni az ellenkező nem felé... Amúgy görcsösen nem kell akarni, és rib@nc semmiképp se legyél :)) Nem jó az. A lényeg az, hogy amikor ülsz, ültök valahol (barátnők) ne vegyél, vegyetek fel túl zárt pozíciót, és akkor nagyobb eséllyel fog valaki odamenni, valamint létesíts szemkontaktust másokkal... ha valakinek megtetszel, és nem teljesen besz@ri, akkor az oda fog menni. :)) Nagyon mást nem tehetsz, esetleg még te mehetsz oda olyanokhoz, akik érdekelnének, és ismerkedhetsz velük. Abból bármikor ki lehet szállni :)

F16

2012. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 6. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szép vagy ha csinosan öltözöl és az önbizalmadat helyre állítod lesz barátod :)
2012. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincsen veled semmi baj!! Én 18 évesen csókolóztam először,akkor volt az első barátom,és 20 évesen szexeltem először a második barátommal!!! Szóval az én szemszögemből nézve nem késtél le semmiről!! Ribancot semmiképpen nem ajánlanám, szerintem legyél kedves, mosolygós beszélgessél fiúkkal és jönni fog magától!! Ne görcsölj ezen, ami késik nem múlik!! :)
2012. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!