Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok már igy?

Figyelt kérdés
Van barátom, mégis szeretethiányos vagyok. Szeretem őt és ő is engem, de valamiért még mindig szeretethiányom van. Lehet attól hogy nem találkozunk eleget? Hetente kb 3x,4x,max 5x találkozunk, és nem is lakik messze, csak sokat dolgozik, vagy nem akar túl sokat idejönni, fél hogy mit mondanának anyuek, de ők nem bánják és neki is mondtam már. Tegnap is mondtam hogy jöjjön ide, de ő mondta hogy nem tud és hogy milyen fáradt, és utána hívta a barátja és elment hozzá.

2013. ápr. 9. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
tuti h nem mondtak rá anyudék semmi negativat?
2013. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális. velem mondjuk ez még nem fordult elő, bár az elég fura, hogy a barátjához nem fáradt, de hozzád igen.
2013. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, nem mondtak
2013. ápr. 9. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok így :(
2013. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!