Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felelősnek érzem magam érte....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelősnek érzem magam érte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az,életemben aki nagyon fontos szerepet játszik az életemben. Ám nem a baratnőm...viszont egy nap akár a barátságunk új lépcsőfokra léphet...


Róla azt kell tudni,hogy nagyon életvidám lány.Sokat kacag,nevet és alapjában elég vidám lány.Viszont a rossz szokása az : elvárja mindig,hogy én keressem...Ő ritkán keres engem...holott imád velem beszélni.A hétvége előtt péntek este beszéltem vele utoljára.Majd eltelt a szombat és a vasárnap amikor semmit sem beszéltünk.Aggasztott kicsit,hogy mi lehet a probléma mert mindig keresett ha 2 napig nem irtam neki...Most azonban nagyon más volt a szitu.Aztán csak rámirt hétfőn és elmesélte azt,hogy mennyire ki van bukva (meghalt itt a faluban egy lány rák miatt aki csak 28 éves volt) és ez őt nagyon felkavarta...Rosszul érzem magam miatta mert szeretnék a lánynak segiteni de vigasztalásból béna vagyok.


Szeretnék mellette lenni de nem lehet és mikor beszélünk fogalmam sincs,hogy mit mondjak neki.Persze már sokszor mondtam neki hogy rám bármikor számithat de fogalmam sincs hogy mit tehetnék még? Szeretnék végig mellette lenni és éreztetni,hogy velem nem csak akkor lehet amikor baj van hanem bármikor...


Mit tanácsoltok mit tegyek,hogy mégjobban mellette lehessek?



#é)
2013. ápr. 9. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó elötti bekezdésedet ird meg neki, igy ahogy itt tetted és találkozz vele személyesen. Ez beszédesebb mindennél. Nem is kell több szó
2013. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi elég. Legyél mellette és hallgasd meg. Tudja, hogy rád mindig számíthat. Ilyen esetben nem sok mindent mást lehet tenni/mondani..
2013. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy osztálytársam halt meg rákban 14 évesen. És volt egy lány, aki őt már kisgyermek kora óta ismerte és én sem tudtam mit mondani, amikor próbáltam vigasztalni, de azt mondta, hogy sokat jelentett neki, hogy én ott voltam mellette, már a jelenlétemmel is sikerült valamennyire megnyugtatni. Tedd te is ezt, légy mellette!
2013. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
találkoztok, megöleled és elmondod neki, hogy mellette állsz, meghallgatod. kb ennyi. és még az jutott eszembe, hogy nekem is van egy ilyen barátom, bármikor, bármivel zargathatom és a világon az egyik legmegnyugtatóbb érzés.
2013. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!