Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok valakit kiverni a fejemből? Már próbáltam rávenni magam, hogy semmi értelme szeretnem, de nem megy és mint tudjuk ez nem is így működik sajnos.

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem fog sikerülni, legalább még húzós ideig, mert ilyet még nem éreztem senkinél és nem is hittem hogy van ilyen. Rögtön az első pillanattól kezdve ahogy odajött hozzám éreztem, hogy ő más. Megismerkedtünk, úgy volt hogy összejövünk hónapokig találkoztunk stb. azóta is keres sokszor, hiába ő lépett le, meg barátnőmnek ecsetelgeti hogy ő nem tud engem elfelejteni vmiért. Így mégnehezebb tovább lépni, de már eltelt közel 8 hónap azóta hogy "lezártuk" és nekem még azóta sem megy, sőt bele vagyok betegedve.
2013. ápr. 9. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk kapj észbe,és vedd észre,hogy olyasvalakire pazarlod az idődet,akivel elvileg már lezártátok a kettőtök dolgát.Aztán ébredj fel,és kezd el élni,bulizni,szórakozni,pasizni.
2013. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt élem át én is. Ezen csak egy másik különleges lány segít. Aki megüti a mércét. Amig valaki nem kezd el jobban érdekelni mint az exed, addig nem fogsz túljutni rajta.
2013. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
te a fejedbe vered ki a farkad? az érdekes... szerintem pont ezért nem tudod onnan kiverni!
2013. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!