Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme együtt lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme együtt lenni egy olyan nővel, akit magam is ribinek gondolok?

Figyelt kérdés

Sajnos barátnőmről magam is azt gondolom, hogy elég ribis természetű.

Viszonylag jól megvagyunk, de az összes ismerősöm szerint ribisen viselkedik. Mielőtt összejöttünk, valóban ribisen viselkedett, meg hát mostanában is talán. Ha valami új közösségbe kerül, egyből a középpontba és a férfiak középpontjába kerül, amit láthatóan élvez. Kihívóan öltözködik, amire talán az ízléstelen jobb szó.

Szóval én is így gondolom, de vmiért mégis szeretem. Van értelme esküvőt, közös jövőt tervezni vele?


2013. ápr. 9. 14:41
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
csak rajtad múlik mennyire fogadod el ilyennek ... megváltoztatnod nincs értelme
2013. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, megkérdezhetem?
2013. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
29 éves, 2 és fél éve vagyunk együtt.
2013. ápr. 9. 14:47
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak Te tudod, van-e értelme esküvőnek, közös jövőnek. Ezeket csak Te érzed belül. Attól függetlenül, hogy "ribis", de szeret téged, hűséges!, boldogok vagytok, akkor ne érdekeljen más véleménye. Ha szereted, akkor szereted és kész:) a lényeg hogy ne csaljon meg, és Te se őt!
2013. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyrészt zavar, hogy tényleg ribisen viselkedik, állandóan kelleti magát, másrészt meg úgy vagyok vele, hogy egy ilyen szemléletű embertől mit várjak 5 év múlva, mikormár csak a megszokás lesz, nem lesz az a lángoló szerelem? Valahogy nehéz megbízni egy ilyen típusú emberben.
2013. ápr. 9. 14:52
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, de neked kell tudni...
2013. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

Ribi. Miért? Összefekszik mindenkivel? Megcsal? Pasikat szed fel?

Mert attól, hogy kihívóan öltözik valaki és élvezi, hogy tetszik a férfiaknak, még nem ribi. Igazából nem tudom, van-e olyan nő, akinek nem legyezgetné a hiúságát, hogy körüldongják a pasik.

Ti tudjátok, hogy érdemes-e esküvőt tervezni, de én azt mondom, hogy ha tényleg azért merült fel benned ez a kérdés, mert kihívóan öltözik és élvezi, hogy tetszik a pasiknak, akkor lehet, hogy még nem kéne belemenni az esküvőbe. Ha ilyen az alapjelleme a lánynak, nem hiszem, hogy megváltozik, ha meg te ezt nem tudod tolerálni, később komolyabb problémák lehetnek.

Szerintem várjatok még!

2013. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Bizalom nélkül pedig nem működik egy házasság sem.

A barátnőd nem fog változni.

2013. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Oké, nem fekszik össze mindenkivel. De egy párkapcsolatban lévő egyénnek miért kell állandóan másnak tetszelegni, miért nem tudja kicsit visszafogni magát, értitek mire gondolok. Nálam ez a ribiség, hogy élvezi az idegen férfiak legyezgetését, flörtöl velük, nem küldi el őket egyből, iszonyat kihívóan öltözködik. Szerintem ez kimeríti a ribiség fogalmát.

Sajnos valóban így nem tudok benne megbízni teljes mértékben, de sajnos változni sem fog szerintem, ilyen az alaptermészete.

2013. ápr. 9. 15:00
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
2.és fél éve vagytok együtt de ez csak most kezdett el zavarni???Nem értem!Ha eddig elfogadtad ilyennek akkor most miért nem???
2013. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!