Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejelölnéd fb-n exedet miutan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölnéd fb-n exedet miutan ő törölt téged?

Figyelt kérdés
Töröltem ismerőseimközül a volt barátomat mert könnyebb volt így a felejtés de most bejelölt . Ráis kérdeztem azt valaszolta hogy rájött hogy nemvagyok az ismerősei között mindezt jó pár hetére később. szerintetek?
2013. ápr. 9. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
bejelölném,abbol még baj nem lehet
2013. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Be hát, nálunk is így volt csak nálunk a volt pasim törölt, és végig fogja nézni ahogy szarba sem veszem ahogy ő tette velem!
2013. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
65%
A 21. század óriási problémái.
2013. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj nem azert kérdeztem :-) csak gondoltam lehet még érez valamit de ezek szerint nemkell hogy igylegyen. Köszi a válaszokat
2013. ápr. 9. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát,én nem foglalkozom ilyenekkel,hogy facebookon ki ismerősöm.Egyik nap be jelölt spongya bob,és vissza igazoltam.
2013. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.Exekkel nem tartom a kapcsolatot mert így könnyebben megy az elfelejtés
2013. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi ezt már legalább 10x eljátszottuk egymással. Mindig kitöröltem :)

Hol ő jelölt be engem, hol meg én őt. Jó sok időnek kellett eltelnie, hogy meg bírjam tartani az ismerősök között. Csak akkor ment miután már túlléptem rajta. Szakitás után 1-1,5 évig nem volt ismerősöm, hogy el tudjam felejteni.

Utána megint felvettem, vagy ő engem már nem emlékszel de azóta nem törlöm. Attól, hogy szétmentünk még ismerem. (ő mondta ezt mindig, de igaza volt ma már én is igy látom)

Így két év elteltével már nem fáj rágondolnom sőt néha szoktunk beszélgetni is. Bár ő mindig felhozza a múltat, meg hogy túl vagyok-e rajta mondom hogy már persze lehet rosszul esik a bazi nagy egojának, hogy már nem utána sírdogálok de ő szakitott anno úgyhogy egy szava se lehet..

2013. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!