Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után, miután összejöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, miután összejöttetek az új párotokkal, töröltétek mindenhonnan az exet?

Figyelt kérdés
és, ha nem, nem volt baj belőle?
2013. ápr. 8. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előfordult már. Nem érdekel mit gondol. Minek legyen ott??
2013. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem:( hát akkor én vagyok egy nagy hüly'e...
2013. ápr. 8. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem , és nem volt baj belőle. Ő se törölte az övét, igazából bízunk egymásban, felesleges az ilyesmi.
2013. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Minekaz144 ***** válasza:
100%
Én kapásból töröltem az enyémet mindenhonan mert nagyon szerettem és ő hagyott el, csak fájt volna bármiféle tevékenysége.
2013. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Különösebben nem volt honnan törölni. Esetleg a telószáma van meg, de tudja a párom, hogy ha még mindig bejönne vagy szeretnék tőle valamit akkor nem lennék vele. Nincs gond belőle. Fordítva is így van.
2013. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

értem...

hát nálam is úgy volt, hogy nem nagyon foglalkozott az exem az ilyen oldalakkal,és 'elfelejtettem' törölni, hiszen nem írt, stb

ebből meg baj lett...

2013. ápr. 8. 14:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen töröltem, de nem akkor hanem még előtte. Mert csak úgy tudom elfelejteni hogy nem látom. Teljesen kitöröltem az életemből amig túl nem léptem rajta.- Aztán visszavettem mindenhol és néha-néha beszélünk is pár szót.
2013. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amugy ez a ritkább. Ismerőseim nem törlik, sőt baráti viszonyba maradtak..
2013. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyunk haragban, néha még váltunk is pár szót. Azt azért nem mondanám, hogy barátok maradtunk, de jó ismerősök igen.
2013. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezért haragudott meg a barátom, mert nem töröltem ki az előző 'barátom' akivel nem is volt normális kapcsolatom, csak kb 2 heti semmiskedés...
2013. ápr. 8. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!