Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akadály lehet egy kapcslatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadály lehet egy kapcslatban, ha az egyik fél dohányzik, a másik pedig nem? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aztán a kompromisszum.. leszokik-e vagy nem. Fontosabb-e a cigi, vagy nem.. Elfajulhatnak a dolgok? Ki hogyan élte meg ezeket a "problémákat"? :)
2009. szept. 22. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ameddig a nem dohányos nem kezd el belebeszélni, és kérlelni h ugyan szokjon már le, addig semmi probléma nem lesz. de amint a nemdohányos elkezd lázadozni, és elkezd mindenféle feltételeket szabni, hogyha szeretsz akkor leszoksz, stb, akkor abból hiphop a kapcsolat vége lesz.

és igen, a dohányosnak fontos a cigi, de a párja fontosabb, egészen addíg, amíg az a pár elnem kezd lázadni, és ilyesfajta feltételeket szabni. onnan kezdve már nemlesz fontosabb. majd talál egy dohányzó partnert, aki nem szól bele.

2009. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az én párom füvezik, mégsem veszekszünk, pedig én nem

nem minden esetben jelet problémát, csak ne dumálj bele a másik életébe maximálisan

2009. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól is függ hogy a másik rendszeresen és milyen sokat dohányzik. Ha pld mindennap elszív két dobozzal, a párja pedig nem dohányzik és utálja, akkor elég súlyos vita válhat belőle. De amúgy általában úgy szokott lenni, hogy vagy az egyik szokik le, vagy a másik szokik rá, attól függ ki a határozottabb személyiség, erősebb jellem.

Végül is szerintem nem szabad így neki támadni a párodnak, hogy vagy én vagy a cigi. Ezt nem lehet olyan könnyen abbahagyni. De mondjuk lehet kompromisszumokat hozni...ő minden hónapban egy szállal kevesebbet szív például, te meg csinálsz neki valami különleges kaját, minden hónapban egyszer. Vagy ilyesmi.

2009. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én leszoknék a cigiről ha tudnám h a páromat zavarja... de attól függ ha nekem esne letámadna h én már pedig nem cigizhetek ő akarja megszabni h én mit csinálhatok akkor már azért se sőt többet szívnék:)
2009. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

eggyáltalán nem akadály,nekem...

volt már olyan fium,aki dohányos volt és semmi...ne akard leszoktatni :)

Ja,és én nem dohányzom...

2009. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet ezekkel a válaszokkal!! Én nem dohányzom és elvárom a páromtól is, hogy ő se tegye. Egyszóval nem is jön szóba olyan pasi aki dohányzik! De azt hiszem nem vagyok ezzel egyedül.

A mostani párom dohányzott amikor összejöttünk, engem zavart, ő ezt látta és leszokott, de nem csak kifejezettem az én kedvemért, hanem mert rájött ő is, hogy ku..va sok pénz megy el rá és semmi értelme. Nincs miért ragaszkodni hozzá...

2009. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

18:56...nincs ezzel semmi gond.

írtad h neked eleve elvártás h ne dohányozzon. akkor olyannal gyere össze aki nem dohányzik, és ne próbálj meg leszoktatni senkit. a párod magától jött rá, így neked szerencséd volt.

dfe az baromi igazságtalan h te összejössz vkivel erősen antidohányos vagy és elvárod h ő se dohányozzon. akkor ne gyere össze vele...

2009. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát vannak nők akik elvannak szállva maguktól és nem kell olyan pasi aki dohányzik, ismerkedésnél volt már még anno hogy az volt a gond, hát lesz.rtam, az olyan nők papucsot csinálnának az emberből. Fordítva nézve meg sose néztem a nőknél hogy dohányzik vagy nem, magánügye, nekem is ugyanúgy semmiközöm hozzá.

Tehát a véleményem az, hogy döntsd el te akarsz e dohányozni vagy nem, ha nem akarsz ne azért ne akarj mert nem tetszik egy nőnek.

2009. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem jönnék olyannal alapból össze aki dohányzik,szóval lehet akadály :)
2009. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát azért kíváncsi lennék h akik azt állítják h nem jönne össze dohányosal egyáltalán, ha meglátna egy izmos jó képű pasit/ bomba nőt aki cigizik elhajtaná "bocsi nem kellesz mert dohányzol":D
2009. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!