Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kozeledunk egymashoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kozeledunk egymashoz, ha szakitottunk? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
2 evig jartunk eggyutt a baratommal, amiert nem foglalkozott velem kb 4 hetig szakitottam vele, o azzal magyarazta ki magat ,hogy nagyon elfoglalt volt es azert nem foglalkozott velem nem talalkoztunk es beszelni is csak akkor beszeltunk ha en hivtam fol na es ezert szakitottam vele. De a szakitas utan tobszor osszefutottunk o kozeledett hozzam kedves volt szepen elbeszelgettunk es a vegen megis lerazott, ugyertem hogy kitalalt valamit es lelepett. Most osszevagyok zavarodva nem tudom , hogy miert teszi.En szeretem ot, de nem tudom hogy o most mit akar.
2009. szept. 22. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha folyamatosan megbánt és otthagy akkor nem érdemes ezt folytatni, kicsit úgyérzem te még szereted őt nem igaz?
2009. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja látom irtad is bocsi!
2009. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szeret ő téged, úgyhogy, jobb, ha te is lerázod. Eléggé ún téged. Legyen benned annyi női méltóság, hogy te fogod elzavarni, ha közeledik. Ne engedj magadból hü.lyét csinálni.
2009. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!