Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg,5 honapja vagyok egyutt a parommal de nem reg csunyan osszevesztunk, es szakitottunk es leszidott, es ki akart bekulni de en nem es ongyilkosaggal fenyegetozott. de mar megbanta o is es en is mit tegyunk?

Figyelt kérdés
az a baj h naon hianyzik es ugy erzem h belehalok ha nem lehetek vele nagyon szeretem es azt hiszem h o is engem mar 3 napja csak sirok mert nagyon hainyzik, szerintetek van ertelme a kapcsolatunknak?
2011. nov. 21. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszéljétek meg a problémát. Ha szerelmesek vagytok egymásba, nem hiszem, hogy lesz akadálya a folytatásnak. Csak higgadtan, ember módjára beszéljetek.
2011. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

MÁr menekülj..aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az nem tiszta mentálisan...

Ilyen nőt akarsz magad mellé? Vagy ilyen férfit? Aki a legkisebb probléma miatt már öngyi akar lenni?

Mi lenne később? két gyerek után anyagi gond esetén felköti magát, te meg old meg, ahogy akarod?

Ez hülyeség..ilyen komolytalan emberrel nem kell foglalkozni..az ilyenekből lesznek később lelki sérült, idegbeteg alkoholista emberek. Jót ne várj.

2011. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!