Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Ellene vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Ellene vagy mellette vagy? Miért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mellette szerintem semmi nincsen.Ha valakit igazán szeret az ember,akkor megoldja,de azért érdemes a költözést is számításba venni ilyen kapcsolatnál.
2013. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ellene. Rossz tapasztalat. 23/F
2013. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ellene,én már voltam távkapcsolatban egy lánnyal havonta 1x tudtunk találkozni.. Mindig csak neten tudtunk beszélni szerintem semmi értelme az ilyenek.

17f

2013. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Softness ***** válasza:

ellene, nekem is van rossz tapasztalatom evvel kapcs :(

és ismerek is párokat nekik sem vált be

2013. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem jó, sok minden kimarad belőle, ellaposítja a kapcsolatot N
2013. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen ellene. Attól is függ, hogy mennyi idősek vagytok és milyen időközönként tudtok találkozni de szerintem nincs értelme beleszeretni valaki olyanba, aki nem lehet melletted. Nekem rossz tapasztalataim vannak ezzel kapcsoltatban. Igaz hogy az még távkapcsolatnak sem volt mondható, de 3 hónapig tartottuk a kapcsolatot interneten keresztül. mindennap órákat beszéltünk de soha nem tudtunk találkozni, mert 800km volt köztünk. a fiú 16 volt, én 13.. visszaolvasva tényleg hülyeségnek hangzik de akkor beleszerettem és soha többet nem mennék bele még egy ilyen kapcsolatba mert sokat szenvedtem miatta.
2013. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ELLENE emiatt ment tonkre egy komoly kapcsolatom..ellapositotta a kapcsolatunkat..k*rva tavolsag
2013. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ellene. könnyen félreismered a választottadat :)
2013. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ivilicious ***** válasza:
semmi értelme a távkapcsolatnak,az nem kapcsolat
2013. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ellene. Inkább bele sem kezdenék, el sem gondolkoznék azon, hogy milyen lehet azzal a személlyel, szerintem jobb hagyni az ilyet..

Esetleg akkor lehet, hogyha valakivel régóta együtt vagy, nem csak tiniszerelem meg stb, és most el kell menjen két évre, de van rá esély, hogy együtt éljétek le az életeteket, akkor érdemes lehet megpróbálni, de egy egy éves kapcsolatnál 18 évesen inkább szakítanék, mert csak fájdalom lesz a vége úgyis..:/

2013. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!