Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, veletek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek volt már olyan hogy nem mertetek kezdeményezni valamilyen okból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Pl(!!) túl jól nézett ki és féltetek megszólítani. De számtalan ok van még... Mit gondolnátok ha egy ilyen helyzetben a lány kezdeményezne ?

2013. ápr. 10. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagy kő esne le a szívemről, és önbizalmat is adna ha egy olyan csaj akit már félek megszólítani megteszi az első lépést :) 23/F
2013. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :-)
2013. ápr. 10. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nem mertem tovább menni a megismerkedésnél, mert nem éreztem, hogy tudnék nyújtani bármit is, nem volt állásom, önbizalmam, stbstb, és ezért nem tettem semmit inkább
2013. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a választ
2013. ápr. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!