Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen férfiak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiak mennyire szoktak kezdeményezni nőknél?

Figyelt kérdés
Olyanok akik szolidabb típusúak, viszont egészséges önbizalommal és normális értékrenddel rendelkeznek, intelligensek. Ha teljesen ismeretlen a nő.
2013. márc. 9. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon nagyon változó
2013. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha be jön,akkor persze.
2013. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen....

de sajnos mivel újabban miden nőnek ezek előtt a pénz van prioritásban ..ezek az emberek kezdenek eltűnni és kihalni.. .

24f

2013. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mostanában már sehol nincs lehetőségünk ismerkedni, mert a nők mindenütt a "hűdemenő" "fullos" srácokat keresik, nem pedig minket sajnos!:( Korosztálytól függettlenül!
2013. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem normális az értékrendem(szerintem),de teljesen ismeretlen nőnél nem kezdeményeznék,mert úgyis lekoptat,vagy hülyének néz.
2013. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha épp ahhoz lenne kedvem, akár (már egyszer terveztem) bemehetnék a városba, elbuszozhatnék valamerre, ahol nem szoktam járni, és addig próbálkozhatnék, amíg valakin nem látom, hogy bejövök neki, és nem cserélnénk számot... :D


Egyébként egyszer már próbáltam, de el lett cseszve - először próbáltam.... :DD



Szóval ja, ha nem köt semmi hozzá, és nincsenek ismerőseim a közelben, akkor úgyse tudja meg senki, tehát tök mindegy, hogy mi történik, szóval én kezdeményeznék, de jelenleg nem érzek rá késztetést mert még mindig az előző r1banc miatt nincs is kedvem hozzá.


Kielégítő volt a válasz? :)


17F

2013. márc. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!