Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti gyakran érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gyakran érzitek magatokat magányosnak annak ellenére, hogy van párotok, sok a barátotok?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy az emberek nagy része valóban magányosnak érzi e magát én ugyanis azt hallottam,h sokszor a legtársaságibb emberek a legmagányosabbak...


Kort is írhattok!



2013. ápr. 10. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:

igen

21/F

2013. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen :( 22L
2013. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg barátom van és médis elég sokszór vagyok magányos

18F

2013. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ez miért van? Mit éreztek ilyenkor belülről??
2013. ápr. 10. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
egy űrt érzek, ha nem lehetek a barátommal eleget, magányosnak érzem magam nélküle. Volt, h több napig nem tudtunk találkozni tanulás miatt, olyan érzés volt, mintha nem is léteznék, csak ültem magam előtt, és éreztem, h a magány, depresszió húz magához. Mintha nem lett volna barátom, pedig van/volt, csak találkozni nem tudtunk, de beszélni minden nap. Ilyenkor próbálok a barátaimmal lenni, velük könnyebb, de ők se érnek rá mindig, olyankor még rosszabb, mert nem tudom lefoglalni magam, semmi nem vonz és magányos vagyok. Nah hogy ilyen
2013. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szoktam magányosnak érezni magam igen. de én a barátok miatt. illetve azok hiánya miatt. a régi barátnőim közül én mentem férjhez először és amióta ez történt nem foglalkoznak velem. nem írnak és nem akarnak találkozni sem. 1-2 szer még rájuk írtam de aztán elegem lett. nem fogok könyörögni senkinek. ha nem kellek nekik akkor nem kellek. ennyi volt a hú de nagy barátság 11 év után...ezek után már én nem akarok tőlük semmit. nem tudom hogy miért lett ez.


megkérdeztem egyik haveromat és szerinte azért mert irigyek arra, hogy én megtaláltam a boldogságot, ők meg még csak keresgélnek.


én nem tudom, hogy ez így van e... vagy inkább nem akarom ezt hinni. szóval már csak 1 haverom maradt meg, illetve a férjem barátai....akiket kedvelek, de velük sosem lesz olyan a kapcsolatom amilyen a régi barátnőimmel volt...(legalábbis azt hittem hogy barátok)


27/N

2013. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki a párja és a barátai mellett érzi magányosnak magát, akkor ott gond lehet.
2013. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Párom nincs, és nagyon sok barátommal csak neten tudom tartani a kapcsolatot, sajnos.


[link]


Ezzel kapcsolatban írt blog(om). :)

2013. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!