Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem érzitek magatokat egyedül...

Nem érzitek magatokat egyedül illetve magányosnak?

Figyelt kérdés
Én sajnos igen. Volt egy nagyon jó barátnőm több mint 10 évig voltunk sülve főve együtt aztán szépen lassan elszakadtunk egymástól. Most már szinte nem is beszélünk. A családomat nem akarom terhelni a gondjaimmal van elég bajuk így is. A hugom csak a pasijával foglalkozik se lát se hall a szerelemtől.Ráadásul a pasimmal is szét fogunk költözni amint találok albit. Voltatok már hasonló helyzetben? Éreztétek magatokat egyedül?Meséljetek.
2012. márc. 22. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annó a barátnőmmel való szakitás után voltam így(3 évig voltunk együtt,októberben mentünk szét).
2012. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is így érzem magam.

Azt vettem észre, hogy az emberiség (úgy általánosságban) közömbösödik el. Nem olyan fontosak a kapcsolatok, a személyes kapcsolatok, az érdektelenség a jellemző.

De jó kérdés hogy mi erre a megoldás. Keresni igaz barátokat. De hogy? Ugye az nem hull az ember ölébe, és nyilvánvalóan az ember törekszik kapcsolatok kialakítására.

Érdekes, hogy több embernél is olvasom, hogy ez probléma. Már csak össze kellene találkoznunk, illetve a hasonló' embereknek... :)


Egyébként mindezeket (az elhidegülést) már csak abból is veszem észre, hogy facebookon például- ott van sokaknak csak kapcsolatuk... Ha meghal az anyja például, azt ott teszi közre- (ez magában arról árulkodik hogy nincs kivel megosztani, nincs aki törődjön vele), az pedig hogy valaki ott nyilvánít részvétet, sőt, a többiek 'lájkolják' az pedig szerintem már a "süllyedés csúcsa". :(

2012. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most még hozzájött az is hogy nem találok albit vissza kell költöznöm szüleimhez.Ezt nagyon nagy visszalépésnek érzem mert már 5 éve külön életet élek.Ráadásul édesapám nem akar visszaengedni mert van egy kiskutyám.Mikor ezt megtudtam úgy érzem hogy elvesztettem azt a szülői hátteret ami azt jelentette hogy ott mindig lesz otthonom oda mindig mehetek. Úgyhogy nem tudom mi lesz.

2. válaszoló igazad van.

2012. márc. 24. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!