Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, ti nem érzitek magatokat egyedül, és magányosnak? A férjem dolgozik, de ha itthon van akkor meg gép előtt ül és játszik, és én meg nem találom a helyem minden nap egyforma csak az 5 hónapos babám vigasztal.

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és néha nagyon magányos, nem állunk valami fényesül anyagilag sem a férjem meg nem ért meg sokszor rengeteget veszekszünk, sokszor türelmetlen vagyok és ingerült vele, de soha nem tudunk beszélni mert ő mindenen megsértődik.. Elég elkeseritő ez az egész néha már ott járok elhagyom.. :(
2010. ápr. 6. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
én is ebben a helyzetben járok.a fiam 6 hónapos,a párom este 7-8 körül ér haza.ő nem gépezik viszont mindi fáradt(érthető).hazajön,eszik,alszik.így telnek a napjaink...elég kimerítő.kitartás!ha nagyobb lesz a gyermek több programot tudtok szervezni.:)én pl sokat sétálok a fiammal,az kikapcsol egy kicsit.
2010. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugi nem vagy egyedül...sajna:(mi még nem vagyunk házasok a párommal, de én is ugyanebbe a cipőbe járok:( találj ki magadnak valami hobbyt, az tuti lefoglal majd. (én a gyöngyözést választottam)
2010. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi megegyeztünk ő nem játszik annyit, én meg ha játszik akkor elfoglalom magam
2010. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dettó. Haza jön,eszik,alszik. Szabadnapokon eszik,alszik,netezik. Nem lenne a pici fiam már rég itthagytam volna. Ennyit 10 ember nem képes aludni,mint ő
2010. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12:55-nek igaza van...csinálj valamit Te is, ami leköt, és örömmel tölt el! sokmindent lehet a baba mellett is, de vigyázhat rá más is, amíg te a hobbiddal foglalkozol :) próbálj meg többször kimozdulni, a bezártság eleve ingerültté tesz, nem beszélve arról, hogy ha nem vagy eleget friss levegőn, illetve nem mozogsz eleget, akkor az szintén kihat egy idő után a közérzetedre.
2010. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ és a bíztatást, de sajnos ettől elkeserítőbb a helyzetem :(

Sajnos a szüleim vidéken élnek és nincs akire bízzam a lányomat, anyósék is messze vannak tőlünk ami nem is baj..

A nagyobb probléma hogy a férjem hülyének tart és szerinte nekem csak Amira, a lányom a téma ha haza jön, és nem élünk a legjobban állandó probléma a házas élet a pénz stb.

Az élet kedvemet veszi el és néha már tényleg csak a lányomat nézzem…

A férjem állítása szerint én nem hagyom érvényesülni őt..

Tényleg ilyen rossz lennék, tényleg bennem van a hiba , más is küzd ilyen gondokkal?

Nagyon szomorú vagyok és elkeseredet, semmi nem okoz már örömöt csak a lányom.

Hagyjam el?

2010. ápr. 7. 09:40
 7/8 anonim válasza:

Sajnos én is hasonló cipőben jártam a férjemmel:( Mikor a kisfiam 4 hónapos lett, eljártam vele a játszótérre, és beszélgettem más kimamákkal, ez rengeteget segített. És ott legalább nem én voltam ezzel a problémávval egyedül így, megtudtam, hogy rengetegen vagyunk. Ott mondták, hogy foglalkozzak többet a férjemmel, mert őt ugyanúgy megviseli,mint engem. Hiába, a férfiak törődést igényelnek, hogy mi is kapjunk egy kis szeretetet:)

Sok kismamánál probléma a szex, a férj elhanyagolva érzi magát este is, nem foglalkozunk vele, mert fáradtak vagyunk a gyerek mellett. Sajnos ez ilyen, és mikor kezdtem figyelni rá, adni neki is valamit, Ő is nagyon megváltozott. Délutánonként beszélgetek a játszótéren, Zsombor már nagyobb, már játszik a többiekkel is, és valahogy megoldódott a problémák többsége... csak el kellett indulni az ösvényen:)

Szóval kedves Anyuka, fel a fejjel, segíts Te is a férjednek leküzdeni ezt az időszakot, talán Melléd is áll, és akkor rendben lesznek a dolgok...:)

2010. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Anyuka aki tegnap 16:24kor írt.

Köszönöm a válaszod,kicsit könnyebb csak az a baj hogy nálunk kicsit nehezebb eset a férjem amit ide nem szeretnék leírni, de ha írsz a privát címemre és van kedved akkor nagyon szívesen beszélgetnék..

2010. ápr. 8. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!