Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha elhagy a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha elhagy a párotok, visszafogadnátok kicsit később (ha szeretitek)?

Figyelt kérdés
Vegyük, hogy egy 21 éves srác vagy, és nagyon szerelmes vagy a barátnődbe, jártok már 2-3 éve, és ő most elbizonytalanodott veled és az érzelmeit illetően, úgy érzi, még túl fiatal egy életre szóló kapcsolathoz, még szabadság kell neki, ezért szakít veled. Te nagyon kivagy készülve. 1-2 hónap múlva jelentkezik az exed, hogy meg szeretné próbálni veled újra, mert rájött, hogy Te kellesz neki. Visszafogadod? (természetesen még mindig szerelmes vagy belé)
2013. ápr. 11. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha közben mással is lefeküdt, akkor valószínűleg nem, bármennyire is szerelmes vagyok.
2013. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja igen, az fontos, hogy ti voltatok egymásnak az elsők, egymással vesztettétek el a szüzességeteket.

Első válaszoló, és ha nem fekszik le senkivel? A csók még nem lenne döntő ok?

2013. ápr. 11. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon nem
2013. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-2 hónap sok idő a szakítás után. Ennyi idő után nem fogadnám vissza.

Ha viszont hamarabb jönne rá, hogy rosszul döntött mondjuk max 2-2,5 hét, akkor elgondolkodnék rajta és a helyzettől függne.

2013. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez nem így megy, ennek semmi értelme,

ja később is ezt játssza majd, ha tetszik neki kilép, utána visszajön? nem fogadnám vissza N

2013. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nem feküdt le senkivel és más komolyabb dolog sem volt, akkor valószínűleg visszafogadnám. A csók még talán belefér.
2013. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ne legyél lúzer légyszives!

arra nem gondolt hogy te vagy élete szerelme amikor szabadságra vágyott??

utana megint koccoltatni fog,és megint te fogsz szivni,

tudod h még hány palija lesz neki,meg neked is nöd?

nem fogtok együtt maradni!

2013. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem fogadnám vissza. Gondolkodott volna előbb.

(24L)

2013. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, hozzátenném, hogy jelenleg is ilyen helyzetben vagyok, nem csak a levegőbe beszélek.
2013. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem szakitott a párom 2 hónapja és azért harcolok még mindig, hogy visszafogadjon. Úgyhogy én biztosan visszafogadnám.

Ha még szereted fogadd vissza. Van olyan pár akinek felmelegitve jobban ment a kapcsolat mint elsőre. Sokat fejlődtek átértékeltek dolgokat és ha még mindig egymást akarják hülyeség lenne nem megpróbálni.

2013. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!