Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be akar mutatni a szüleinek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akar mutatni a szüleinek. Hogy legyen?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,és a szülei kíváncsiak rám. Hétvégén lesz a nagy esemény,meghívtak magukhoz ebédre. Még csak képen láttam az "ősöket",meg a párom elmondásából "ismerem" őket,de kicsit félek,hogy nem ütöm meg a szintet. Ők elég jómódúak,mindenki egyetemet végzett náluk,jól szituáltak.Én meg csak egy átlag munkásember vagyok. A szüleim meghaltak,a nagyszüleim neveltek,de már ők sincsenek velem régóta,szóval tőlem teljesen távol állnak az ilyen családi összejövetelek. Az alapvető illemmel természetesen tisztában vagyok,de azon túl hogy viselkedjek,hogy ne tűnjek nagyon suttyónak? Köszi az értelmes válaszokat. 24/f
2013. ápr. 11. 13:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4 hónap után eszembe nem jutna család látogatni.
2013. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz hamar nősülni akkor nem mész:D
2013. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát... muszáj mennem.Már megígértem. :)
2013. ápr. 11. 13:04
 4/21 anonim ***** válasza:

jaj nem ezen múlik, ettől még ez lehet együtt járás,

attól hogy egyetemet végeztek még nem kell elájulni, szóval nyugi, csak természetesen , nyugodtan és egyszerűen N

2013. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem menny csak el, mert illik.. hamár egyszer meghívnak és kiváncsiak Rád :)) !!


Ne stresszelj, azzal elrontanád.. légy nyugott, és hozd a formád_ az a joó ha önmagad maradsz !! :D:D


Hajráá!! :$$

2013. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 ASOT ***** válasza:

ÉN az ebédet kihagynám a helyedben, inkább délutánra mennék egy kávéra, azt mondom add magad! Ha intelligensek akkor nem azt fogják nézni hogy milyen végzettséged van vagy mit dolgozol. ÉS képesek bármiről beszélgetni.

Ha lenéznek akkor meg kapják be edd meg amit adnak jó sokat aztán húzz el.

2013. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Engem anno az ex-apósom nézett semmibe, mert szerinte aki nem kapaláccsal keresi a pénzt (lakatos a lelkem) hanem egy irodában ül az kétes egzisztencia...
2013. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Valami sportos öltönynacit, és ing pulcsit vegyél fel, mert az ilyen sznobok egyből konzekvenciát vonnak le, ha oda mersz állitani egy farmernaciba az ebédre. Önmagadat add, és kerüld ki a kutakodós kérdéseket, hogy le tudjanak káderezni. Már első mondatban nyugodtan mond meg, hogy szakmunkás vagy(érettségid akármid van) és egyelőre nincs tervben az egyetem.Ezzel egy csomó sznob puhatolózást kivédesz.Ha nagyon intelligens vagy, azt rejtsd, azt ráérnek később megtudni. Első körben csak az egyéniséged add-de azt is keveset. Ha esetleg kötözködnének finoman(mert ez is benne van a pakliba) akkor pergesd le magadról.
2013. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ügyesen fordítsd vissza arra akí kezdeményezte a beszélgetést a kérdezőre, és észre sem fogják venni, hogy ők beszélnek, és te csak mosolyogsz:DD
2013. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Edzőcipőt hagyd otthon..
2013. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!