Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak is ugyanúgy tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is ugyanúgy tudnak szerelmesek lenni mint mi nők?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a barátomat. De tényleg jobban szeretem őt, mint magamat, és el sem tudom képzelni, hogy nélküle éljek. Szeretem mindenét, rajongok érte. Ő is azt mondja, hogy nagyon szeret, és az élete értelme vagyok. De a férfiak is képesek ugyanolyan szerelemmel szeretni mint mi nők? És történhet olyan, hogy egyik reggel arra kel, hogy ő mégsem szerelmes?
2009. szept. 22. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól ne félj, biztosan szeret:) de magad is szeresd:D én szeretem magam nagyon is:P a barátnőm pedig, na én érte bármit megtennék öt annyira:) határtalan:D
2009. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

nem b*meg ettől hülyéb kérdés nicns a világon.. egy csávo ne mtud szerelmes lenni jó aláirom több mint a fele csávot csak a sex hajtja de vannak olyan akik igen is szerelmesek tudnak leni nagyon vagyis én tudokk... 16/f

jah és elégé sokat kaptam emiatt márt.. mert tul szerelmes voltam

2009. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos a tudomány mai állása szerint a nők sokkal érzelemgazdagabbak mint a férfiak. Amíg nekik csupán egy mesztelen nő képe ahhoz hogy felizguljanak, nekünk nőknek fontos hogy érzéseket tápláljunk egy férfi iránt, mert ha látunk egy mesztelen férfit nem biztos hogy ugyanúgy reagálunk mint him társaink. Viszot ha azt az embert szeretjük..... Érted?
2009. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó ha tudnád ^^ Szeretek egy lányt, de annyira, hogy. Mindenről csak ő jut eszembe, és a gyomromban a pillangók ^^ Ésés. Ú, el nem hinnéd miként érzek. Ha tudnád, akkor megértenéd, hogy igen, mi is képesek vagyunk annyira szerelmesek lenni, mint ti ^^ Sőt, talán még jobban is ^^ Leírhatatlanul szeretem őt ^^


22/F

2009. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő ez tulajdonság s bizalom kérdése! Van nő ki a fa*zt lesi s van férfi ki a pin*t de van kik szeretik egymást:) s van kik még úgyis megcsaljak egymást. Mert hát változunk
2009. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen!! Sőt még szenvedni is tudnak miatta, ha nem kapnak viszonzást... és merem állítani hogy a legkeményebb fickók (nem a macsók meg a tuskó érzéketlen bunkók, szal akiknek azér van lelkük) is képesek nő miatt sírni... szoval ha ez megnyugtat a ffiak is tudnak szerelmesek lenni :) nagyon...
2009. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22:13 ,as vagyok és akkor bevallom lehet gáz én is sirtam márt lány miatt szerintem nem az ..deh aki szerint az az nemérdekell
2009. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mikor megláttam a kérdést, kedvem lett volna ezzel visszakérdezni:

Tényleg tudnak a nők is úgy szeretni mint a pasik?


Mert én meg fordítva nem látom azt a vonzalmat, mint amit néha én érzek. Hát szipu, nem találhatja meg minden pár a másik felét akit kölcsönösen neki szánt az élet. Ez elég gáz...

És tényleg volt olyan, amit tudtam h az elejétől viszonzatlan marad, hónapokig ki voltam ütve, néha kiakaszt h van aki nem veszi észre aki az orra előtt áll és rajongásig szereti.

2009. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!