Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátom lány haverjára?!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy (pont ma 2 hónapja) vagyunk együtt a barátommal.. van egy barátnőm (elbeszélgetek meg elvagyok vele.. de nem "LB") ők osztálytársak.. és hát hogy is mondjam mintha 'nyomulna' rá.. megfogja a kezét, megöleli, átkarolja, próbálja elhívni tőlem.. szombaton megyünk táncházba (néptáncolunk mind3an) és mondtam, hogy én nem biztos, hogy el tudok menni.. erre ő hogy "nem baj de a xx(barátom) el fog akkor is jönni velem.." amin azért meglepődtem .. barátom nem lelkesedik érte.. de tényleg nagyon jóban vannak..stb..

Voltatok már így? Mit léptetek/ lépnétek?



2013. ápr. 11. 17:44
 1/4 anonim válasza:
Barátnő vagy nem, szerintem mond meg neki a frankót, hogy neked nem tetszik egy-két dolog és jó lenne ha nem nyomulna, mivel a te barátod, nem az övé!
2013. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!



Valakit, valakitől NEM LEHET ELVENNI! NINCS olyan, hogy valaki elveszi tőled a pasidat. Egyrészt nem a tulajdonod, másrészt, ha ő mással akar lenni, akkor mással lesz. Mert a másik SZÁMÁRA sokkal jobb, mint te. Ha meg veled van, akkor veled van. Ilyen marha egyszerű a történet.

2013. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy elveszi tőlem.. tudom, hogy szeret a barátom mert eléggé érezteti!:)

Csak zavar a csaj viselkedése..

2013. ápr. 11. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2023. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!