Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bízik bennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bízik bennem? Vagy csak féltékeny?

Figyelt kérdés

én is szeretlek ezt te is.fogd fel nem azért mondom azt amit mondok csak bele gondolok h más mit tenne és félek h te is így teszel és ezért mondogatok vagy kérdezgetek...


folyton mondogatja hogy nem érdemel meg, meg h mindent elszúr, meg h biztos hogy más jobban bánna velem meg ilyenek...minden nap legalább egyszer elmondja h fél hogy elveszít, de tudja h nem érdemel meg meg hogy mindent csak elb*sz..


pl. internetről küldtem neki 4 sms-t...érdekes egyiket se kapta meg...na m1...a lényeg h még ő oltotta le a fejem hogy miért nem küldtem neki sms-t és amikor mondtam neki h küldtem 4et akkor azzal védekezett hogy hát ő egyiket sem kapta meg...és akkor elkezdte megint: szivem sajnálom h megbántottalak, meg se érdemelnélek stb..


azon is gondolkoztam h lehet h nehezen viseli hogy én most baján lakok...ö fajszi és apum vigyáz most rám..szóval lehet hogy ezt viseli nehezen..minden nap találkoztunk amúgy mielött ideköltöztem..szerintetek? félt vagy dobni akar? (fedőstory)


bocsi hogy kicsit hosszú lett :/


17/L 19/F



2013. jan. 8. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak hosszú, de teljesen értelmetlen is.. kajak nem bírom felfogni, miről szól ez az egész.
2013. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, valószínűleg már rég szakítani akar veled, csak nincs hozzá gerince. Egyébként is elég labilis személyiségnek tűnik, én nem pocsékolnám rá az időmet. 25N
2013. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szeret téged... meg viseli az h nem találkoztok annyit és félt téged.. te nem félted őt? idő kell neki...egy meg szokott dolog csak úgy félbe szakad nagyon szar...és itt van ez az sms dolog gondolom már ott el kezdtetek vitázni kicsit vagy nem ? h ő nem kapta meg de te küldtél stb.. már akkor ki dobott volna ha nem szeretne... egyértelmű h félt és szeret... ennek semmi köze a féltékenységhez
2013. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!