Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted van mit elmondanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted van mit elmondanom?

Figyelt kérdés

A történet röviden: Mielőtt még össze jöttem volna mostani párommal,volt egy kis kalandom. "Na,és?" Jogosan vetődik fel bennetek a kérdés.

Párommal lassan öt hónapja vagyunk együtt,ez a kaland még azelőtt volt mielőtt el nem kezdetem vele ezt a kapcsolatot. Kb. augusztus elejétől erőteljesen próbált nekem udvarolni,bókolni,kedveskedni mindenben,viszont ez még azelőtt volt mig nem találkoztunk (egy helyrpl származunk,de neki a munkája,nekem az egyetem miatt csak nyártól vettük fel a kapcsolatot).

A másik pasival csak kaland volt,semmi más. De még a mai napig aggaszt,hogy volt rá többször példa,hogy úgy olvastam el,s néha irtam vissza gyönyörű üzeneteire,hogy közben más férfi ágyában voltam,este vagy reggel.


Hozzáteszem,hogy azóta mióta találkoztam párommal,és megbizonyosodott bennem,hogy ő kell nekem,és nagyon megkedveltem- (ami mára már szerelemmé alakult :) ),megszakitottam minden kapcsolatot az ugymond alkalmi pasival. Még mielőtt könnyűvérűnek nézel,had védjem meg magam,hogy volt már 2 éves kapcsolatom is,akit nem csaltam meg,és a jelenlegi páromat sem fogom,mert szeretem. Az ami volt csak egy kitérő volt,úgy hogy még együtt se voltunk.


Rég volt,szerintem nincs jelentősége,hogy elmondjam,de mégis néha mikor belegondolok,hogy mennyi mindent megad nekem,milyen jó hozzám,mennyire szeret,ez az érzés előjön,ami a bűntudat.


Mit tanácsolsz?


20L


Köszönöm válaszodat



2013. ápr. 11. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó hozzám ez az ember,és néha megfordul a fejemben,hogy én mit tettem :( még nem voltunk együtt,mégis bánt...
2013. ápr. 11. 18:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem voltatok együtt, ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod:) Kaland volt, nem több, nem csaltad meg egyiket sem. Ha úgy érzed, mégis el kell mondanod, tedd meg, de szerintem semmi jelentősége, és nyilván ő is így fogja látni:)


25/N

2013. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez a kaland,csupán csak az volt,bár a pasi szeretett volna tőlem többet is,de én úgy gondoltam,hogy ez nem igazságos egyikkel sem,úgyhogy döntöttem. A mostanit választottam,és egy percig sem bántam meg.


Tudom,hogy nincs okom lelkiismeret furdalásomnak lenni,de mégis van néha,és rossz.

Párom csalódna bennem,ha elmondanám,és azt nem szeretném. Nekem sem esne jól,forditott helyzetben.


Azért köszönöm válaszod :)

2013. ápr. 11. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a kalandodat... Nincs hatással a mostani kapcsolatodra, nem számít megcsalásnak se. Hagyd azt a múltban, és zárd le végre:) És légy boldog a pároddal!:)
2013. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok azon lenni! Köszönöm :)
2013. ápr. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!