Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem keres szakítás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres szakítás után, az azt jelenti, hogy már nem is gondol rám?

Figyelt kérdés
Tudom, elég buta a kérdés mert ez ember függő, szóval mindenki a saját tapasztalatát írja le ha kérhetem, ne általánosítsunk. Szóval, volt már olyan, hogy csak büszkeségből nem kerested az exed és csak azt vártad, hogy ő lépjen?

2013. ápr. 9. 07:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Szakítás után baromira nehéz nem gondolni a másikra, rengeteg idő kell hozzá. De általában aki szakít, annak oka van rá, és nem akar visszamenni, ezért nem is keresi a másikat.
2013. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Miért kéne keresnie? Ha szakítottatok már nincs közötök egymáshoz, és kár is lenne a másik szívét fájdítani!!
2013. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Az 1-es hozzászóla nem ír igazat.


A kérdésedre pedig: Igen volt már ilyen, hogy nem tudtam levetkőzni a büszkeségemet, mert annyira megsértett lelkileg.

2013. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM,ha otthagytam annak volt oka és nem akartam vele barátságban sem lenni. Nem büszkeség ami nem me nem kell erőltetni
2013. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
bocs:megy
2013. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult ilyen sőt pont most van mindkettőnk részéről. Nem keresem én sem, ő sem. Szeretjük még egymást de egy hülyeségem miatt kidobott és most nem tudom mi van...
2013. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy persze, hogy gondol rád! Hogyne gondolna. Még nagyon sokáig eszébe fogsz jutni. Fájni fog, és hiányozni fogsz. Bár ez attól is függ mondjuk miért szakitottatok és mennyire szeret még. Mindig az szenved jobban aki jobban szeret.

Sokszor van, hogy szeretjük a másikat mégis eltaszítjuk. Aki menne, azt el kell engedni. Ha hozzád tartozik és együtt kell lennetek visszajön még. Ha nem akkor nem volt melléd való és lehetőséget ad megtalálni azt aki tényleg hozzád illik.

2013. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha vége, akkor vége, ennyi volt, miért kéne keresni?

Legyünk barátok? Miért, mi értelme van? Szükségünk van egymás barátságára? Nincs, egymásra sincs, akkor nem szakítottunk volna. Az elválás, a gyász mindig nehéz, aztán hozzászokik az ember a másik hiányához és továbblépsz.

2013. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Én sok mindent megpróbáltam, hogy maradásra bírjam az exemet. Először össze is jött de aztán bekavartak a haverjai és megint szakitottunk. Másodszorra már csak annyit sikerült elérnem, hogy barátként hajlandó velem találkozni és talán egyszer újrakezdhetjük. Kérdés nyitva lesz-e még felé a szívem akkor. Majd ha hiányzok neki eszébejuthat, hogy ő engedett el. Az a baj ezzel a büszkeség dologgal, hogy egymásra mutogattok. MIndenki a másikra vár, senki nem tesz semmit az idő meg csak telik. Aztán jön a felejtés. Én már rég rájöttem, hogy párkapcsolatban nincs helye büszkeségnek. Ha szereted valld be. Ha vissza akarod kapni lépj. A nem már úgyis a Tiéd, de ha kockáztatsz kaphatsz egy Igent-t is. Vesztenivalód nem sok van. Ha nem sikerülne legalább nyugodt szivvel lelkiismerettel mondhatod, hogy Te mindent megpróbáltál nem rajtad múlt. Igy könnyebb továbblépni, mert 100%-ban az Ő döntését kell elfogadnod. Innentől csak előre nézz. Majd ha nagyon hiányzol neki és egyszer talán megkeres ő fog hasonlóan kemény helyzettel szembesülni ha esetleg újra akarná kezdeni de akkor már Nálad lesz a döntés joga.

A büszkeség csak arra jó, hogy növelje a távolságot két ember közt akik amúgy szeretik egymást együtt szeretnének lenni de egymásra mutogatnak, neki kéne keresnie engem nem nekem őt. Szerelemben feleslegesek ezek a játszmák. Ha fontos akkor ne várj rá, keresd meg Te mert egész életedben mardosni fog a gondolat, hogy mi lett volna ha.. Egy kis remény mindig van. Ha falakba ütközöl is, Te legalább megpróbáltad. Ki tudja még akár emiatt is fordulhat a kocka később, lehet csak idő kell még neki. Nagyon sok olyan pár van most a környezetemben akik az exükkel akarnak újból kapcsolatot. Eltelt x idő, akár egy új kapcsolat is közbejött mégsem tudták elfelejteni az előzőt. Ritka, hogy ennyi idő után az érzés még kölcsönös, de ahol az volt ott újrakezdték.

Van egy mondás:


"Ha valaki elég hülye volt ahhoz, hogy elsétáljon Te legyél elég erős, hogy ez ne érdekeljen".

2013. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Azért ez nem mindig igy van kedves 8-as. Nem mindig azért megy szét egy pár mert nem szeretik egymást. Hanem mondjuk széttúrták a kapcsolatot, vagy az egyik hülyeséget csinál mint pl én is. Ha szeretik egymást akkor elképzelhető vissza akarják csinálni.

Miért ne maradhatna meg a barátság?? Ha két értelmes intelligens ember békében elválik és nem tányérröpködős megcsalós szakítás történt akkor miért ne maradhatnának barátok? Nem kell összejárni hetente, mégcsak beszélni sem. De néha egy kávé belefér, hogy mi van vele. Én eddig soha nem igy zártam le a kapcsolataimat de az exem az összes barátnőjével a mai napig baráti kapcsolatot ápol.

2013. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!