Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Őszintén mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén mi a véleményetek az ilyen pasikról?

Figyelt kérdés
Otthonülős, introvertált, álmodozó, helyes, rejtélyes
2013. ápr. 12. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes:D Utána járnék hogy mi van a felszin mögött:D
2013. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs Vele :D:D
2013. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a jelzőket nem mindegy ki rakta rá...Én saját jelzőket aggatok mindenkire,és általában nem az,mint másoknak.Sajnos a legtöbbször a hülye,és a birka kerül a sorba...
2013. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24/F Bár nem csaj vagyok, de azért leírom: én egy az egyben ilyen vagyok. Nincsenek barátaim, sosem járok buliba (mondjuk nem is szeretnék), ha 7-8 évvel lennék fiatalabb, mindent máshogy csinálnék. Mellesleg nekem barátnő kell, nem egyéjszakás kaland, és nem vagyok híve a lányok kihasználásának. Amiről álmodozok az, hogy együtt legyek valakivel, akibe szerelmes vagyok. Ez minden álmom.
2013. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha azért tudnánk csinálni valamit (tehát az otthonülő az hogy nem jár bulizni, stb, viszont rávehető azért mozizásra, kirándulásra, ilyesmikre néha) akkor teljesen rendben van, barátom is ilyen és nagyon szeretem. De ha annyira visszahúzódó hogy a jóistenért se hagyja el a szobáját, olyannal nem tudnék elképzelni kapcsolatot :D Igen, nagyon jó otthon összebújni és filmezni, vagy kockulni kicsit, na de azért kell néha más program is...

19L

2013. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem örülnék, ha ilyen lenne a párom. Otthonülős??? Ráérek nyugdíjas koromban otthon ülni, szükségem van közös barátokra, kikapcsolódásra. Ne álmodozzon nekem, hanem teljesítse az álmait. Rejtélyes meg végképp ne legyen. elvárom tőle, hogy őszinte legyen velem, és ne nekem kelljen kitalálnom mit akar.

27N

2013. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig is nagy rejtély volt a számomra, mit takar az, ha valaki úgy jellemzi magát: rejtélyes?
2013. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A rejtélyes az, aki maga sem tudja hogy mit akar, de ha valamit a fejébe vesz, legyen az bármi, akkor mindenkit meggyőz arról hogy amit ő mond az úgy van, aki meg nem úgy gondolja, az egy hülye f@sz
2013. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 4-es hozzászóló vagyok. Én úgy gondolom, hogy nagyon szubjektív, hogy ki rejtélyes és ki nem, senki se jellemzi magát úgy, hogy rejtélyes, csak annak látszik, de ez lehet azért, mert nem tud megnyílni (én ezért lehetek ilyen) vagy azért is, mert hátsó szándéka van.
2013. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!