Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkamániás pasival van jövő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamániás pasival van jövő? Vagy sose lesz ideje rám?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgozik és ritkán van ideje rám. Alig van közös program vagy együttlét. Nem tudok este úgy hozzábújni, hogy ne lenne fáradt vagy hogy ne kéne másnap dolgozni mennie. Nagyon igényelném, hogy legyen velem. Mindig azt mondja, hogy addig kell hajtania még megvan rá a lehetősége, de néha úgy érzem sose lesz már ennek vége. 2 és fél éve vagyunk együtt és egyre nehezebben bírom, hogy nincs velem. Van jövője egy ilyen kapcsolatnak? Ő 28 én 21 éves vagyok.
2013. ápr. 12. 22:58
1 2 3 4 5
 1/42 fospuska ***** válasza:
szerintem ültesd le,nekem majdnem erre ment rá a kapcsolatom. napi 14-16 óra heti 7 nap. beelegelt a párom és igaza volt.:)
2013. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Napi 10-16 órát dolgozok, de mindig van időm arra, amire

akarok szakítani :)

2013. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Ha folyton dolgozik,akkor biztos lesz egy csomó lóvétok,meg szép nagy házatok,ahol majd ugyanúgy egyedül leszel. Még most dobd!
2013. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
37%
Gyere össze akkor egy hajléktalannal,annak biztosan több ideje lesz rád
2013. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.
2013. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy arra. Csak nekem is ott a suli és sokszor ütköznek az elfoglaltságaink. Sokszor felhoztam neki, hogy elakarok menni levelezőre, de azt meg nem engedi, hogy félvállról vegyem a sulit és valamilyen szinten igaza is van ebben.
2013. ápr. 12. 23:06
 7/42 anonim ***** válasza:

Munkamániás = Rossz

Csoró csávó = mégrosszabb.


Mi az ami nektek megfelelő lenne?

2013. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Vegyünk egy átlagos munkahelyet:

Dolgozol 8 órát PAPÍRON, ellenben 10 óra minimum, ha nem

14. Bejárás munkahelyre 1 óra legalább. Már elment több,

mint fele napod. Aludni sem árt, főleg aki fizikai munkát

végez.

Magyarországi helyzet bizonytalan, akárki állása megszűn-

het egyik napról a másikra.


Namost itt van az, hogy akinek nincs tartaléka, meg köl-

csönkéregetni (a bizonytalanra), belefullad a hitelekbe

(ugye sok embernek van), esetleg rámegy a kapcsolata....


Szóval igenis addig kell dolgozni, amíg lehetőség van rá,

DE ez nem jelenti azt, hogy a barátnőt el kell hanyagolni.


Aki meg emiatt szakít, az majd rájön, hogy "mekkora hibát

is követett el", amikor szakított.

2013. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

#7


Nekik senki se felel meg,még a szőkeherceg se

2013. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a pénze. Egy fülbevaló vagy egy parfüm nem tud helyettesíteni senkit.

Az a baj, hogy neki nem olyan a munkája, hogy reggel 8-tól este 6-ig. Ha felhívják éjjel 2-kor, hogy ülj kocsiba és menj 200 km-ert akkor menni kell. Ő szereti a munkáját és fontos neki. Csak ez nem normális. Nem csak miattam, hanem a saját egészsége miatt is nemet lehetne néha mondani.

2013. ápr. 12. 23:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!