Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki olyan gerinctelen, hogy nem közli a másikkal, hogy nem akar semmi, hanem csak eltűnik? Hogy lehet ezen túllépni? Pasiról van szó!

Figyelt kérdés

#pasi #gerenctelen
2013. ápr. 13. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát úgy mint mi pasik mikor a nő csinálja ugyanezt.
2013. ápr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hogy lehet valaki ilyen?..
2013. ápr. 13. 00:36
 3/16 anonim ***** válasza:
1! igaza van, N
2013. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez az ember.. Van gerince de mégis tud gerinctelen lenni..
2013. ápr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Túllépni? Lesz*rod. Majd idővel rájössz, hogy túl sok

emberben van olyan hiba, ami miatt kapcsolatot nem ér-

demes velük kialakítani. És persze van a normális em-

berek tábora :)

2013. ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszer ezt én is eljátszottam egy fiúval. Első randin "véletlen" megfogta a mellemet. A másodikon megpaskolta a fenekem, de ennek ellenére nem mert megcsókolni, pedig állítólag oda volt értem. Akkor jött egy érzés hirtelen, hogy nem is akarom, hogy megtegye. Akkora undorrá fordult át az egész bennem, hogy én se értem hogyan. Nem vagyok prűd pedig, hogy sírva fakadjak azért, mert megfogta a seggem. De többet nem vettem neki fel a telefont és nem reagáltam semmire se. Fogalmam sincs, hogy dolgozta fel, de nem is érdekel. Azért mondtam el, mert lehet ő is hasonlóan érzett.
2013. ápr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csináltam már ilyet és nem vagyok rá büszke :S De muszáj mert a nők hozzáállása is olyan amilyen...


Mielőtt elmesélném a történetet azt tudni kell rólam hogy ismerkedésnél sose ragadok le egy csajnál,mindig több csajjal ismerkedem egyszerre


Szóval a csajjal már nagyon alakulóban voltak a dolgok akivel megtörtént az incidens,már csak a találka hiányzott.A probléma ott kezdődött amikor megismertem egy másik csajt ami önmagában nem is lett volna baj csak a csajszi pont az ideálom volt,külsőleg/belsőleg egyaránt.Annyira megtetszett hogy forrt a vérem amikor rágondoltam,a másik csajnál akivel kavartam még hasonlót sem éreztem...úgyhogy muszáj volt az utóbbit választanom mert megbolondultam érte


Az első csajnak meg egyszerűen nem akartam elmondani ezt mert akkor nagyon megbántottam volna,mivel nagyon beleélte magát a dologba...ezért jobbnak láttam ha eltűnök,de ezt az ő érdekében tettem.Hívogatott szegény de nem vettem fel,talán ez jobb is volt így...


Később ironikus módon megint megtörtént ez a dolog...újra közbe lépett egy lány akibe veszettül belezúgtam később és egy másikat "dobtam" miatta...de ennél sajnos a csaj megtudta hogy a másikat választottam.Nagyon rossz érzés volt...mondjuk itt ennél a sztorinál megjártam mert a csaj akibe belezúgtam az átvert úgyhogy lehet kárörvendezni rajtam :D


Muszáj ezt csinálni,mert nagyon válogatósak vagytok.Így legalább 10-ből biztosan összejön egy


Nem szép dolog de ez van,valamilyen szinten meglehet minket is érteni.Ráadásul csak ismerkedésről van szó,tehát ha járunk akkor szó se lehet róla hogy más csajra nézzek

2013. ápr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hehe, engem a konkrét sztori jobban érdekelne, mert lehet nem is az van a háttérben, amit te gondolsz :D Írhatsz privit
2013. ápr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló téged véletlenül nem úgy hívnak, hogy Tamás?
2013. ápr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem úgy hívnak :D Hasonló dolog történt az úriemberrel?
2013. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!