Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy szép baratnőm nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép baratnőm nagyon jó a kapcsolatunk de, aszülei túl pronlémásak ötlet? (lent)

Figyelt kérdés
Néha bekattannak és nem engedik el ,h talalkozzon velem nekem is eleg nehez csaladi korulmenyeim voltak de ez mindent visz.ő 18L éves lesz én 22F vagyok.és nemtudom mit tudnék tenni az érdekében ,h segíthessek neki és ne szenvedjen és sírjon minden nap mert nem láthatjuk egymást.A másik fő probléma ,h lelkileg kínozzák a legtöbbet ezért ilyenkor velem is elég ingerülten bánik és ezekből adódnak a problémáink amiket nem mi generáltunk.Tehetetlen vagyok pedig türelmesen bánok vele de mostanában nagyon sok...Ötlet?
2011. márc. 21. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáljatok mielőbb összeköltözni és éljétek az életeteket.A rossz családot meg minél inkább elkerülni!
2011. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi is ezt szeretnénk ,csak amig suliba jár és nincs 18 tehetetlenek vagyunk...
2011. márc. 21. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Mi a pogréma
2011. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szülők 2 okból szokták tiltani a lányukat az aktuális udvarlótól:

1. iskolai eredmény romlása vagy az attól való félelem

2. tartanak attól, hogy felelőtlenül folytat szexuális életet a lányuk és annak következményeit ők fogják viselni (nem kívánt terhesség)


Sírás-rívás helyett a barátnődnek komolyan le kéne ülni beszélni a szülőkkel felnőtt módra és elmagyarázni, hogy megbízhatnak bennetek, szex során megbízhatóan védekeztek (remélem ez tényleg így van!) a tanulmányait és a házimunkába való besegítést pedig nem hanyagolja el.

Az éremnek mindig 2 oldala van és szerintem valamelyiknek tuti nem tesz eleget a kis hölgy, ha a szülők ennyire morognak. A másik, hogy neked is illene bemutatkozni, felmenni hozzájuk, mert engem is érdekelne a szülők helyében, kivel jár a lányom.


25 N

2011. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismernek a szülei.Normalis sracnak tartom magam.Rendesen dolgozok van iskolam.Nem iszok nem drogozok.ő jól tanul nem romlik az atlaga mert énis be tudok neki segíteni.a fő problema az ,h nem hallgatjak meg és nemtud velük beszélni, olykor olykor ugy beszelnek vele mint a kutyával...
2011. márc. 22. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!