Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány nem való barátnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány nem való barátnak, Csak párkapcsolatra. Egy fiú pedig nem való párkapcsolatra, Csak barátnak esetleg szeretőnek Vagy alkalmi szexhavernek?

Figyelt kérdés

milyen a gondolkozásom?:) 17F

komolyan gondolom az egészet.



2013. ápr. 13. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jó hülye is vagy... remélem kiirod a homlokodra is :)

igenis a lányok is lehetnek barátok hiszen teljesen más szemszögböl lát egy nő egy szitu mint egy pasi.

és ha lezuhannék repülöel egy lakatlan szigetre akkor egy lány barátnak jobban örülnék mint egy fiubarátnak :D

2013. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hibás gondolkozás. Egy párkapcsolat kölcsönösségen alapul. Pozitív és negatív irányban is.
2013. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na és hol van a "szőke herceg fehér lovon" teória?
2013. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiiii ***** válasza:

Elég csavart a gondolkodásmódod, de nem is valami eredeti... :D

Vannak kivételek, tudod. Szerintem csiszolj még ezen a Te komolyan gondolt gondolkozásodon.

16/L

2013. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

lány nem való barátságra. nem igaz barátok. hiába mondja milyen cuki Vagy,jóbarát Vagy, bátyámnak tartalak Vagy öcsémnek, szeretlek,jó,hogy mindent megbeszélünk... mindig ezt mondják, de utána eltűnik ,kicsit se Vagy fontos. ez van. nem hívnak tovább. biztos másik fiúbarát? nem voltál elég jó.


mellesleg nem tudom mit szólnál, ha a barátnőd, inkább a legjobb fiú barátjával beszéli meg a dolgokat. ez nem működik így

2013. ápr. 13. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:

érdekes nekem vannak oylan lány ismeröseim akik hivnak mindenfelé bulizni meg kerti partikra.

De mondjuk nekem nem is mondanak iylet h "jajdecukiivaaaagy"

érdekes nagyon jóba vagyunk és mindenröl beszélünk és ha párkapcsoalti gondja van akkor megkérdez és én is öt. Igy mindketten tudjuk hogy a másik nem miért viselkedhetett ugy ahogy...

az öcséd meg lehet, hogy balek ilyen egyszerü. Egy plázalánytol ne várja el hogy ott fog kotkodácslni az öcséd körül mikor mehet vásárolgatni is.

és egy nő meg nem biztos, hogy tanga vásárlásra pasit vinen magával, föleg nem egy kisfiút. :)

2013. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 piriiiiii ***** válasza:

Szerinted 17 évesen találkoztál már minden lánnyal?

Ilyen "bölcsességeket" még nem sok jogod és tudásod van mondani, már bocs.

Minden lány más. Mi volna, ha nem általánosítanál??

2013. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

te nem érted.

és akkor az milyen lenne, ha a párkapcsolati gondját nem veled ,hanem a fiúbarátjával beszélné meg. főleg ,ha a fiúbarátja szerelmes is belé. ezt nem lehet. nem és kész nincs igazad

2013. ápr. 13. 15:16
 9/11 A kérdező kommentje:

az más, ha randomba megkérdezel egy lányt, hogy mit tegyél,Vagy miért teszi ezt a barátnőd stb. ettől nem lesztek barátok.


de egyébként már kiismertem őket, úgyhogy van mire alapoznom

2013. ápr. 13. 15:20
 10/11 piriiiiii ***** válasza:
Nem vagy komplett, sajnálom.
2013. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!