Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet irántam? Egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? Egyszer talán még eggyütleszünk?

Figyelt kérdés
Van egy srác,a haverom. Tavaly februárban jártunk, de nem sokáig, azóta nagyon jó haverok vagyunk, sokszor találkozunk. ma is találkoztunk. Nagyon furán viselkedik velem, ölelget, próbál közel kerülni, de mégse. Nemtudom :D Tiszta olyan mintha járnánk. Például ma is, felvett a hátára, megölelt, megfogta a mellem....persze véletlenül.. xD rárakta a combjára a combomat, mert "mutatott valamit.." Nagyon jó fej, bírom. Ma célozgatott valami oylasmire, hogy járunk..vagy valami ilyen. Nagyon összeillünk, mert hozzám oylan fiú való, aki bolond és őrült, persze tudja hol a határ, tud bulizni, de tanult és okos. Mióta jártunk azóta jóban vagyunk, de nagyon sokat változtam azóta. Sokkal éretebb lettem meg iylenek. Még általános iskolás vagyok, de szerintem később talán újra összefogunk jönni, ah így halaudnk. De igazából nemtudom mit akar.
2013. ápr. 13. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd ha felnőtök akkor igen.
2013. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy járni szeretne veled. :) én ebből biztosan ezt veszem le, a korotokkal pedig nincs baj, hidd el, van ennél sokkal rosszabb is. (ez igazából az elsőnek is szólt.)
2013. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!