Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor a legalkalmasabb szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a legalkalmasabb szakítani?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén hangzik, de ez egy komoly kérdés. 20/L vagyok, 3 éve vagyok a barátommal. Szeretem nagyon, de már nem szerelmesen, ezért szeretnék vele szakítani, mert még akarom érezni a "húú de beremeg a szívem ha meglátom" érzést, és tudom, hogy vele már nem fogom.

Már 2 hónapja mondom a barátomnak, hogy szakítás lesz ebből, de mindig mondja, hogy várjunk még, hátha változik a helyzet, hátha újra belé szeretek. Néha el is bizonytalanodok, de muszáj lépnem, mert testileg már egyáltalán nem kívánom, nem is szeretkeztünk már 2 hónapja, és nagyon ki van már a párom. Azt mondja, ha szakítanánk, akkor sem lenne másik csajjal, tehát mindegy. De nem jó így látni, viszont tudom, mennyire ki lesz borulva, ha szakítunk. Már többször is sírt emiatt, pedig még nem is szakítottunk. Mikor a legalkalmasabb kimondani a szakítást? És hogyan??? Talán ha azt mondanám neki, h próbáljuk meg külön,akkor kevésbé lesz neki rossz? Mert nem zúdul rá rögtön,h minden remény vesztve...?


2013. ápr. 13. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikkor már túl van az ember az ebéden, hogy nehogy kihányja.

Persze az is lehet h attól jön majd meg az étvágya.


Amúgy inkább reggeli órákban érdemes, akkor még ott állhat előttetek egy szép hosszú nap , napsütés csajok pasik pia dögivel

2013. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Minekaz144 ***** válasza:
Nos nagyon sajnálom a párodat mert kegyetlen rossz lehet neki. Olyan nincs, hogy mikor a legalkalmasabb. Ha tényleg nem vonzódsz hozzá semmilyen téren, akkor minél hamarabb. Nincs értelme ezt tovább húzni. Annyi, hogy tisztességesen tedd meg.
2013. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem lesz erre megfelelő időpont. Mikor egyedül vagytok egész nap és nem nagyon van külső helyzet miatt baj vagy zavarás, akkor hozd fel és mond el neki őszintén. és ragaszkodj a döntésedhez.
2013. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Még mindig érezheted azt a "remegést" akkor, ha nem adod fel ilyen könnyen. Annak semmi értelme sincs, hogy összejössz valakivel, elvagytok x évig, és ha már nem szereted annyira, akkor eldobod, és keresel egy másikat. 2 ember kell egy kapcsolathoz. Ha te már eldöntötted, hogy ez neked így nem jó, akkor bármit is csináltok, tényleg nem lesz jó.

Hinned kell, bíznod, és akarnod, hogy újra lángra lobbanjon az a bizonyos tűz! Ha feladod, akkor magad is becsapod, és talán a boldogságnak is hátat fordítasz ezzel!


Én 21 vagyok, több mint 5 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Nálunk is voltak hullámvölgyek, én magam is meginogtam, és éreztem, hogy ez már nem szerelem, csak szeretet, és összetartozás, de akartam, hogy érezzem még azt a tüzet. Leültünk, megbeszéltük, és tettünk azért, hogy jó legyen, nem pedig meghátráltunk az első kis akadálynál!



"Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!"

2013. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van az, hogy szakítasz, aztán mikor 3 éve nem találsz nála jobbat, akkor meg csak lesel.
2013. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:17 vagyok... kihagytam valamit: ez személyes tapasztalat, és vélemény, nem szeretném ha ezért bárki is megkövezne! :)
2013. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
erre nincs alkalmas idő, szóval szakítani akarsz, akkor nem jövő időben, ne rébuszokban beszélj neki, ha akarsz, akkor mond ki, ha meg nem, akkor nem, ez a vacillálás borzasztó, döntsél N
2013. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, személyes tapasztalat. Jó sok személyé :D
2013. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!