Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve éltünk házasságban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve éltünk házasságban a férjemmel és most válni akar. Mert már nem szeret. És azért mert azt mondja naon féltékeny voltam. De ő viszont tett olyan dolgokat amiért van okom rá. Nem csalt meg, de hazudott nem 1szer. én még szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Házasság előtt mennyi ideig jártatok együtt?

2008. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk és másfél évig jártunk együtt.én is akartam a házasságot de ő mégjobban nem értem mi lett vele,mert nem látszott rajta semmi.
2008. júl. 12. 13:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hat...nem tudom...nem lehet mebeszelni? nem lehet az h van neki valaki mas??? 20 evesen cseppet korai volt...en ugy nezem a ferjed nagyon elbizonytalanodott...most a legkonnyebb az h Teged hibaztasson...nem tudom...le kene ulni beszelni...van gyerek? szunetet is lehetne tartani, hadlam hianyoztok e egymasnak...(latom neked igen...) BESZELJETEK! remelem megoldodik...

van egy olyan mondas h az igaz szerelemnek nincs jo vege...az igaz szerelemnek nincs vege!

En azt tanacsolom ha sehogy sem mukodik engedd el...de meg varjatok egy kicsit...meger egy probat! remelem sikerul, Udv

2008. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szerintem korai volt aza házasság, és ha egy éven belül véget ért részéröl valami akkor idövel csak rosszabb lesz. Ugyhogy lehet jó megoldás a válás. Fiatalok vagytok még.
2008. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ö azt mondta nem szeret hagyni kell.Tudom könnyü mondani,de késöbb ezt talán áttudod látni.Jobb ugy neked mellé bujni,hogy tudod nem szeret?Egy asztalhoz ülni vele,mikor csak az érdekli mit ehet.A gondolatai meg máshol járnak.Nem éri meg eröltetni.Fiatal vagy még,és ezek szerint valaki még rád vár.Ellehet ezt huzni egy jo ideig,szinlelni,késöbb meg utálattal elválni.Hidd el az élet még rejteget neked jo dolgokat.Nem szeret ezt ö mondta.Vissza szeretni nem hiszem ,hogy tud valaki,de te tudtál a hibáidbol tanulni.
2008. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is korai volt a házasság és lehet hogy nem jó emberhez mentél hozzá, mert nem ez van megírva neked abban a bizonyos nagy könyvben.
2008. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam én is. Én nem engedtem el, úgyhogy halálra aláztam magam évekig. Azt hittem, ciki belátni, hogy nem megy, hogy vége (az ismerősök előtt, meg magamnak), meg attól féltem, nem kellek már senkinek. Ő is ezzel a "mert féltékenykedsz" dumával etetett. Aztán "nyíltan" lett szeretője, és végül elváltunk. Két hónap után jól éreztem magam, és kivirultam, ma jó kapcsolatom van. Ha azt mondta, nem szeret, akkor nem szeret. Ha azt mondta, válni akar, higgy neki. Ha így vele maradsz vagy könyörögsz, ő bármit megtehet.
2008. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarok könyörögni,de akkor is nagyon rossz nélküle és még csak beszélni sem akar velem,sőt találkozni sem akar.és nemtom mit tegyek?pedig a válást is megkéne beszélni és az lessz a legrosszabb.
2008. júl. 12. 18:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia.És mióta van ez hogy veszekedtek?Lehet nem gondolja komo9lyan csak dühös rád az állandó féltékenykedés miatt!Azt mindenképp ird meg mióta nem lehet vele beszélni?Ja és fogadj meg egy tanácsot-pasi vagyok.Egy ideig ne beszélj vele ne faggasd!Az lenne a legjobb ha nem találkoznátok egy darabig!Mond meg neki hogy adsz neki gondolkodási idöt -az találd ki hány hetet,de ne sürgesd had gondolkodjon, hogy tisztáza mit érez!
2008. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lEHET CSAK ÖSSZE VAN ZAVARODVAL AZ ÁLLANDÓ FÉLTÉKENYKEDÉSED MIATT!
2008. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!